Klient : Monnari
Obszary : Social Media

Monnari modnie być sobą

Dla spółki giełdowej Monnari zmieniliśmy standardowe kanały na opiniotwórcze platformy cechujące się dużym nakładem wiedzy użytkowej z zakresu mody. Komunikacji na Facebooku i Instagramie przyświeca claim marki: MODNIE BYĆ SOBĄ.

Od momentu przejęcia projektu (marzec 2019 r.) do końca lipca 2019 roku wygenerowaliśmy średnio 122 interakcje na post. W poprzednim roku, w analogicznym okresie, było ich średnio… 13. Oznacza to wzrost średniej liczby interakcji na post o 838% w okresie, w którym przejęliśmy obsługę profilu.

Social Media Monnari Facebook

Facebook stał się kanałem bardziej przypominającym bloga. Publikowane wpisy są dłuższymi formami tekstowymi, pogłębionymi informacjami modowymi. Na każdym poście oznaczamy również produkt, dzięki czemu zyskujemy nowe możliwości reklamowe przekierowujące do e-sklepu.

Social Media Monnari

Natomiast na Instagramie dodatkowo korzystamy ze zdjęć influencerów. Pochodzą one od klientek marki i są jednym z najcenniejszych materiałów, jakie możemy pozyskać. Dlatego w komunikacji, poprzez repostowanie zdjęć, wykorzystujemy content opublikowany na platformach social media klientów. Do zdjęć dodajemy dedykowany wpis, będący uzupełnieniem grafiki, ale nie ingerujemy w materiał pod względem graficznym. Do produktów dodajemy linkowanie lub oznaczamy je na zdjęciu.