27/03/2024

Rozpoczynamy współpracę z Gemini Holding

Wygraliśmy przetarg na obsługę kreatywną dwóch centrów - Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała. Gemini Holding powierzył nam również działania z zakresu PR-u korporacyjnego spółki.
07/03/2024

Uwaga na fałszywe rekrutacje na WhatsApp

W ostatnim czasie otrzymaliśmy zgłoszenia o wiadomościach wysyłanych za pośrednictwem aplikacji WhatsApp przez osoby podające się za naszych pracowników prowadzących rekrutację. Nigdy nie rekrutujemy z ominięciem oficjalnych platform rekrutacyjnych, ani nie kontaktujemy się z osobami, które nie przekazały nam danych w procesie rekrutacji.
20/11/2023

Valkea z nagrodą PRCH Retail Awards dla Agencji Marketingowej Roku 2023

Zdobyliśmy srebrną nagrodę w najbardziej prestiżowym w Polsce konkursie branży retail - PRCH Retail Awards. Jury nagrodziło Valkea za zdecydowanie wyróżniające się na tle konkurencji podejście do projektów i linii kreatywnych, dbałość o pracowników oraz bogate portfolio.
28/07/2023

Spektakularne otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Candy POP

Nasza strategia otwarcia sklepu Candy POP w warszawskich Złotych Tarasach zaowocowała spektakularnym sukcesem. Udział w wydarzeniu wzięło tysiące osób, bijąc rekord frekwencji i sprzedaży wśród wszystkich otwarć sklepów tej litewskiej sieci na świecie.