20/11/2023

Valkea z nagrodą PRCH Retail Awards dla Agencji Marketingowej Roku 2023

Zdobyliśmy srebrną nagrodę w najbardziej prestiżowym w Polsce konkursie branży retail - PRCH Retail Awards. Jury nagrodziło Valkea za zdecydowanie wyróżniające się na tle konkurencji podejście do projektów i linii kreatywnych, dbałość o pracowników oraz bogate portfolio.
07/11/2023

Uwaga na fałszywe rekrutacje na WhatsApp

W ostatnim czasie otrzymaliśmy zgłoszenia o wiadomościach wysyłanych za pośrednictwem aplikacji WhatsApp przez osoby podające się za naszych pracowników prowadzących rekrutację. Nigdy nie rekrutujemy z ominięciem oficjalnych platform rekrutacyjnych, ani nie kontaktujemy się z osobami, które nie przekazały nam danych w procesie rekrutacji.
28/07/2023

Spektakularne otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Candy POP

Nasza strategia otwarcia sklepu Candy POP w warszawskich Złotych Tarasach zaowocowała spektakularnym sukcesem. Udział w wydarzeniu wzięło tysiące osób, bijąc rekord frekwencji i sprzedaży wśród wszystkich otwarć sklepów tej litewskiej sieci na świecie.
28/11/2022

Skuteczność Valkea potwierdzona w kolejnej edycji konkursu PRCH Retail Awards!

Jeden z najważniejszych konkursów branży retail w Polsce zakończony! W tym roku projekty realizowane przez Valkea zdobyły jedną złotą i trzy srebrne nagrody.