28/11/2022

Skuteczność Valkea potwierdzona w kolejnej edycji konkursu PRCH Retail Awards!

Jeden z najważniejszych konkursów branży retail w Polsce zakończony! W tym roku projekty realizowane przez Valkea zdobyły jedną złotą i trzy srebrne nagrody.
20/10/2022

Złoto za kreatywność! Projekty Valkea nagrodzone w European Solal Marketing Awards 2022

Dwa projekty, które zrealizowaliśmy dla Manufaktury i Bonarki otrzymały odpowiednio złotą i srebrną nagrodę w międzynarodowym konkursie ECSP European Solal Marketing Awards 2022. Jury konkursu doceniło odważne pomysły, ogromną kreatywność i perfekcyjne wykonanie tych bardzo wymagających projektów.
10/03/2022

Rozpoczynamy współpracę 360° z Astra S.A.

Do naszego portfolio dołączyła Astra S.A., lider branży artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Jesteśmy odpowiedzialni za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie marki na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.
19/01/2022

Joanna Łuszczyńska nową Head of Social Media Project Management w Valkea

Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w dziale Social Media.