04/04/2022

Konrad Zdziarski nowym Art Directorem

Konrad Zdziarski objął stanowisko Senior Art Directora i Team Leadera zarządzającego pracą jednego z działów graficznych. W ramach swoich obowiązków będzie zajmował się projektowaniem konceptów kreatywnych dla naszych klientów oraz nadzorem artystycznym nad pracą osób tworzących jeden z teamów graficznych.
10/03/2022

Rozpoczynamy współpracę 360° z Astra S.A.

Do naszego portfolio dołączyła Astra S.A., lider branży artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Jesteśmy odpowiedzialni za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie marki na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.
19/01/2022

Joanna Łuszczyńska nową Head of Social Media Project Management w Valkea

Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w dziale Social Media.
08/11/2021

Nowa kampania marki ECCO przygotowana przez Valkea

Odpowiadamy za realizację najnowszej kampanii z influencerami marki obuwniczej ECCO pod nazwą „Moves like You”. Ambasadorką akcji została znana influencerka i blogerka modowa – Jestem Kasia. Kampania rozpoczęła się w połowie września i potrwa do końca listopada.