07/01/2020

Valkea. The Agency. Nowy etap w rozwoju agencji!

Wyjątkowy 2020 uważamy za oficjalnie rozpoczęty! Z odświeżoną identyfikacją wizualną i nową stroną internetową wkraczamy w 20-ty rok naszej działalności. Jesteśmy Valkea. The Agency.
15/12/2019

Świąteczna strefa Domów Towarowych Wars Sawa Junior od Valkea

Świąteczna sceneria zimowej strefy Wars Sawa Junior jest przykładem kreatywnego recyklingu, który dał drugie życie przedmiotom użytym wcześniej do dekoracji centrów handlowych zarządzanych przez spółkę Atrium Poland.
30/11/2019

Valkea wśród najlepszych

W Valkea rok 2019, podobnie jak poprzednie, obfitował w nagrody i wyróżnienia! Najważniejsze z nich to złota statuetka ICSC Solal Marketing Awards 2019 za projekt Galerii Katowickiej – „Katowicka dla Autyzmu”, do którego przygotowaliśmy koncepcję wizualną. Kolejne złoto otrzymał magazyn „The Look”, realizowany przez Valkea dla Galerii Mokotów podczas gali PRCH Retail Awards 2019.
17/11/2019

Wydajemy pierwszy interaktywny magazyn na polskim rynku technologicznym!

Pierwszy interaktywny magazyn na polskim rynku mediów technologicznych to nasze dzieło! Już od ponad pół roku wydajemy magazyn „T4B – Technology for Business”, łączący prestiż klasycznej formy drukowanej z elementami technologii AR.