08/11/2021

Nowa kampania marki ECCO przygotowana przez Valkea

Odpowiadamy za realizację najnowszej kampanii z influencerami marki obuwniczej ECCO pod nazwą „Moves like You”. Ambasadorką akcji została znana influencerka i blogerka modowa – Jestem Kasia. Kampania rozpoczęła się w połowie września i potrwa do końca listopada.
15/10/2021

Dwa srebra, cztery wyróżnienia – sukces Valkea w Power of Content Marketing Awards 2021

Zakończyła się 13. edycja Power of Content Marketing Awards. Otrzymaliśmy w tym roku aż 10 nominacji dla projektów, które realizujemy dla naszych klientów. Ostatecznie możemy pochwalić się dwiema srebrnymi nagrodami i czterema wyróżnieniami.
11/10/2021

Iwona Trzaska nową Head of Content Social Media

Iwona Trzaska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera, awansowała na stanowisko Head of Content Social Media. Iwona jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów realizowanych w mediach społecznościowych na zlecenie naszych klientów. Czuwa również nad jakością contentu tworzonego przez dział Social Media.
15/07/2021

Valkea znów ożywiła Pasaż Wiecha

Mieszkańcy Warszawy oraz przybywający do stolicy turyści już wiedzą, gdzie szukać wakacyjnych wspomnień! Razem z Domami Towarowymi Wars Sawa Junior po raz kolejny zamieniliśmy tradycyjny deptak w tętniącą życiem strefę rozrywki, eksplodującą mnóstwem atrakcji.