10/03/2022

Rozpoczynamy współpracę 360° z Astra S.A.

Do naszego portfolio dołączyła Astra S.A., lider branży artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Jesteśmy odpowiedzialni za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie marki na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.
19/01/2022

Joanna Łuszczyńska nową Head of Social Media Project Management w Valkea

Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w dziale Social Media.
08/11/2021

Nowa kampania marki ECCO przygotowana przez Valkea

Odpowiadamy za realizację najnowszej kampanii z influencerami marki obuwniczej ECCO pod nazwą „Moves like You”. Ambasadorką akcji została znana influencerka i blogerka modowa – Jestem Kasia. Kampania rozpoczęła się w połowie września i potrwa do końca listopada.
15/10/2021

Dwa srebra, cztery wyróżnienia – sukces Valkea w Power of Content Marketing Awards 2021

Zakończyła się 13. edycja Power of Content Marketing Awards. Otrzymaliśmy w tym roku aż 10 nominacji dla projektów, które realizujemy dla naszych klientów. Ostatecznie możemy pochwalić się dwiema srebrnymi nagrodami i czterema wyróżnieniami.