Klient : Westfield Arkadia, Westfield Mokotów
Obszary : Projekty 360°Events

Organizacja Westfield Days

Na zlecenie Unibail-Rodamco-Westfield (URW) zorganizowaliśmy kompleksowo wydarzenie Westfield Days odbywające się równocześnie we wszystkich centrach Westfield w Europie.

Westfield Days scena

W trakcie 3 dni Westfield Days celebrowaliśmy najnowsze trendy w tematach mody, beauty oraz jedzenia, równolegle w Westfield Arkadia i Westfield Mokotów.

Warsztaty Westfield Days Valkea

W każdym centrum powstała wyjątkowa scenografia. Aranżacje łączyły drewniane kubiki należące do klienta z unikatowymi dekoracjami pełniącymi funkcje Instaspotów oraz specjalnie zaprojektowanymi wyklejkami podłogowymi. Całość scenografii odzwierciedlała kreatywne wytyczne wspólne dla wszystkich centrów Westfield.

Westfield Days Arkadia x Valkea

W zaaranżowanych przestrzeniach zarówno w Westfield Mokotów, jak i Westfield Arkadia zaprezentowaliśmy szerokie spektrum produktów, od modowych stylizacji po dodatki, produkty do dekoracji i wystroju wnętrz, czy uprawiania sportu i innych hobby.

Westfield Mokotów event Valkea

Dopełnieniem scenografii była aranżacja 30 manekinów, w ramach akcja Shop the look, która była jednym z elementów toolkitu eventowego klienta. Na manekinach zaprezentowane zostały stylizacje z najnowszymi trendami sezonu, przygotowane przez stylistkę Westfield.

Westfield Arkadia kubiki scenografia

Każdy z wystylizowanych manekinów posiadał swój indywidualny kod QR, po którego zeskanowaniu klient centrum był przekierowanych na dedykowany landing page, gdzie mógł znaleźć zdjęcie outfitu wykonane w naszym studio oraz linki do poszczególnych produktów wykorzystanych stylizacji.

Valkea Shop the Look

W przestrzeni kubików w Westfield Mokotów w trakcie eventu odbywały się warsztaty, które cieszyły się dużą popularnością.

Warsztaty w Westfield Mokotów

Aktywności w strefie nawiązywały do najnowszych trendów w zakresie zrównoważonej mody, sztuki i designu.

Wystawa prac Bovskiej Westfield Mokotów

W przestrzeni jednego z kubików zaaranżowaliśmy także wystawę prac oraz kostiumów scenicznych Bovskiej, której recital odbył się na zakończenie eventu.

Westfield Days recital Bovska

W Westfield Arkadia na końcu wybiegu z manekinami czekał na klientów Clipmaker - urządzenie, które wykonuje profesjonalny klip reklamowy z postprodukcją w czasie rzeczywistym.

Clipmaker Valkea Westfield Arkadia

W ramach organizacji eventu byliśmy odpowiedzialni także ze współpracę z ponad 20 influencerami. Otrzymali oni przesyłki kreatywne z zaproszeniem na event, w którym wzięli udział, co relacjonowali w swoich kanałach.

Westfield Days przesyłki kreatywne PR Valkea