Wykorzystanie AI w branży retail: Innowacje kształtujące przyszłość zakupów

02/02/2024
Branża retail stale ewoluuje, a jednym z kluczowych czynników napędzających te zmiany jest sztuczna inteligencja (AI). Przedstawiamy najciekawsze przykłady zastosowania AI, które kształtują oblicze współczesnych zakupów.

Przewidywania dla Social Media na rok 2024: Jak nadążyć za zmieniającym się światem

31/01/2024
W dynamicznym świecie mediów społecznościowych, rok 2024 zapowiada się jako czas przełomowych zmian, innowacji i nowych możliwości. Przyglądamy się najważniejszym trendom, które zdefiniują ten krajobraz, pomagając markom i marketerom nie tylko nadążyć za zmianami, ale także wykorzystać je na swoją korzyść.

Trendy konsumenckie 2024: Przewidywania na rok przyszły

29/01/2024
W miarę jak świat wkracza w kolejny rok, konsumenci i firmy stają przed nowymi wyzwaniami i możliwościami. Przedstawiamy kilka kluczowych trendów, które będą kształtować świat handlu i konsumpcji.

LinkedIn jako Narzędzie w Strategii Marketingowej Firmy

29/08/2023
LinkedIn jako kluczowy element marketingu B2B. LinkedIn to nie tylko miejsce do budowania profesjonalnych relacji. To także potężne narzędzie do wzmocnienia marki, pozyskiwania nowych leadów i zwiększenia sprzedaży...

Trendy social media: przewidywania na 2023 rok

24/01/2023
Media społecznościowe znajdują się w stanie nieustającego ruchu, ciągle ewoluując i dostosowując się do dynamicznych czasów przynoszących nam nieoczekiwane wcześniej zmiany. Ten ciągły ruch stanowi także okazję dla marketerów, poszukujących skutecznych kanałów oraz metod dotarcia do swoich grup odbiorców. Trendy social media 2023: co się zmienia i na co uważać aby zawsze być na czasie?

Trendy w marketingu na 2023 rok

03/01/2023
Rok 2023 w marketingu zapowiada się emocjonująco. Prym będą w nim wiodły innowacyjne narzędzia, a te znane i sprawdzone pojawią się w nowej odsłonie. Sprawdźcie naszą selekcję 5 trendów na które warto zwrócić uwagę.