Marki idą w kreskę! Ilustracja w marketingu

24/02/2021
Obserwujemy dzisiaj wielki powrót ilustracji w komunikacji marketingowej marek. Autorskie prace sprzyjają unikatowości, a dobrze zrozumiana przez artystę idea może zaowocować przekazem nie tylko ciekawym wizualnie, ale także zapamiętywalnym na lata.

Seniorzy lajkują – case study

10/02/2021
Zmiana sposobu postrzegania seniorów szczególnie w ostatnim czasie jest mocno dostrzegalna i naturalnie wymusza zmianę komunikacji do tej grupy. Prezentujemy strategię przygotowaną dla jednego z naszych klientów, skierowaną do tej grupy docelowej, opartą na marketingu sentymentalnym i jej wyniki.

Kre-aktywność w czasach pandemii

14/01/2021
Jak tworzyć i wzmacniać markę ponad normę w sytuacji, kiedy (prawie) nic nie działa normalnie i nie wiadomo, kiedy świat wróci do ładu? Teoretycznie trzeba robić to, co zawsze – tylko z większą uwagą.

Trendy na 2021. Strategia komunikacji w czasach (post)covidowych

11/01/2021
Rok 2020 był dla większości z nas wyjątkowy – zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej, niosąc wiele niezapowiedzianych zmian. W sferze marketingu myślimy nie tyle o prognozowaniu nowych trendów, które miałyby nadejść, a raczej o tym, jak będą kontynuowane, lub jak ewoluują, te z roku ubiegłego, w którym marki walczyły o przetrwanie, uwagę i nowe kanały komunikacji.

Jak prowadzić konto na Instagramie?

04/01/2021
Zastanawiasz się, jak stworzyć angażującą komunikację na Instagramie, a tym samym wpłynąć znacząco na rozpoznawalność twojej marki? Musisz przede wszystkim stworzyć w pełni zaangażowane grono odbiorców. To proces, który wymaga dużych nakładów pracy, umiejętności wyciągania wniosków i swego rodzaju „zacięcia”.

Content marketing – jak tworzyć angażujące treści

09/12/2020
Angażujący i wartościowy content, czyli jaki? O skuteczności i znaczeniu content marketingu pisze na naszym v-blogu Magdalena Iwańska, Custom Publishing & Content Production Director Valkea Media.