Kre-aktywność w czasach pandemii

14/01/2021
Jak tworzyć i wzmacniać markę ponad normę w sytuacji, kiedy (prawie) nic nie działa normalnie i nie wiadomo, kiedy świat wróci do ładu? Teoretycznie trzeba robić to, co zawsze – tylko z większą uwagą.

Trendy na 2021. Strategia komunikacji w czasach (post)covidowych

11/01/2021
Rok 2020 był dla większości z nas wyjątkowy – zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej, niosąc wiele niezapowiedzianych zmian. W sferze marketingu myślimy nie tyle o prognozowaniu nowych trendów, które miałyby nadejść, a raczej o tym, jak będą kontynuowane, lub jak ewoluują, te z roku ubiegłego, w którym marki walczyły o przetrwanie, uwagę i nowe kanały komunikacji.

Jak prowadzić konto na Instagramie?

04/01/2021
Zastanawiasz się, jak stworzyć angażującą komunikację na Instagramie, a tym samym wpłynąć znacząco na rozpoznawalność twojej marki? Musisz przede wszystkim stworzyć w pełni zaangażowane grono odbiorców. To proces, który wymaga dużych nakładów pracy, umiejętności wyciągania wniosków i swego rodzaju „zacięcia”.

Content marketing – jak tworzyć angażujące treści

09/12/2020
Angażujący i wartościowy content, czyli jaki? O skuteczności i znaczeniu content marketingu pisze na naszym v-blogu Magdalena Iwańska, Custom Publishing & Content Production Director Valkea Media.

Papier nadal sprzedaje!

19/11/2020
Sieci i centra handlowe zamknięte, a ich oferta nadal dostępna i to bezpośrednio w domu klienta! Jak to możliwe? Tak działa marketing materiałów drukowanych.

Komunikacja na LinkedIn – Company Page czy Profil Osobowy?

10/11/2020
Portal społecznościowy LinkedIn już od dłuższego czasu przeżywa swój renesans. Z serwisu rekrutacyjnego przekształca się w społecznościową platformę biznesową. Działając w sektorze B2B, nie może zabraknąć także twojej obecności na tym portalu.