Klient : Cropp
Obszary : Social Media

75 sesji z influencerami

Powierzono nam prowadzenie na Instagramie profilu marki Cropp, należącej do LPP, której oferta skierowana jest do zanurzonych w miejskiej kulturze młodych buntowników, dziewczyn i chłopaków, którzy żyją po swojemu, a ubiór podkreśla ich indywidualny styl. Przy projektowaniu kolekcji Cropp nawiązuje współpracę z ilustratorami i graficiarzami z całego świata. My współpracujemy z ponad 50 influencerami, tworząc spójny z koncepcją marki content na Instagrama cropp_clothing, który obserwuje już ponad 300 tysięcy osób.

Cropp Instagram

W ramach naszych działań social mediowych dla marki Cropp skupiliśmy się na współpracy z wpływowymi osobami. W związku z tym zrealizowaliśmy już 75 sesji z influencerami na rynku polskim. Nasze sukcesy to m.in. ok. 10 000 followersów więcej co miesiąc i ok. 220 000 aktywności pod wszystkimi postami w miesiącu!

[fvplayer id="11"]

Zajmujemy się moderacją kanału, copywritingiem wpisów, przeprowadzaniem konkursów, a także współpracą z influencerami na rynku rosyjskim.

sesje z influencerami

Dzięki naszym działaniom budujemy wizerunek i świadomość marki wśród jej grupy docelowej, a co za tym idzie, zwiększamy sprzedaż produktów klienta.