Klient : NutroPharma
Obszary : Projekty 360°

Suplement na komplement

Ponad połowa kobiet w Polsce deklaruje, że jest świadoma swoich atutów, ale co trzecia nie potrafi przyjmować komplementów – tak wynika z badań, które na zlecenie naszego klienta przeprowadziła agencja badawcza IQS. Analiza ta stała się motorem napędowym całej strategii komunikacji marki VITAPIL®, suplementu diety poprawiającego kondycję włosów.

Przyjmij komplement Vitapil

Podstawowym zadaniem naszej kampanii „Suplement na komplement” jest budowanie w polskich kobietach poczucia piękna i świadomego wyboru produktów podnoszących ich atrakcyjność. Brand story oparte na ich autentycznych historiach zaprezentowane zostało łącznie w czterech etapach – akcji teaserowej oraz trzech kampaniach odsłonowych.

Do naszych zadań należało opracowanie strategii, linii kreatywnej oraz jej wdrożenie. Podczas akcji teaserowej „Przyjmij komplement!” stworzyliśmy dedykowaną stronę internetową ze specjalnym generatorem umożliwiającym wysłanie wybranej kobiecie zaprojektowanej kartki z komplementem lub przygotowanie własnej propozycji. Portal zawiera także graficzną prezentację wyników zleconych przez nas badań oraz stworzony wraz z domem produkcyjnym film-sondę na temat umiejętności przyjmowania komplementów przez Polki.

Vitapil Facebook

Byliśmy również odpowiedzialni za przeprowadzenie digitalowej kampanii medialnej oraz stworzenie i prowadzenie kanałów „Przyjmij komplement” na Facebooku i Instagramie.

W ramach kampanii odsłonowej „VITAPIL® – suplement na komplement” zmodernizowaliśmy stronę vitapil.pl, współorganizowaliśmy sesję zdjęciową, a wraz z domem produkcyjnym przygotowaliśmy kolejny film.

Suplement na komplement

Opracowaliśmy trzy kreacje kampanii medialnych, przeprowadziliśmy testy produktów oraz nawiązaliśmy współpracę z influencerami.

Nasz klient, NutroPharma, to polski koncern farmaceutyczny oferujący szeroką gamę nowoczesnych preparatów wspomagających zdrowie, urodę i samopoczucie. W ich skład wchodzą starannie wyselekcjonowane składniki, które mają potwierdzoną skuteczność działania oraz opracowywane są w oparciu o nowatorskie receptury i technologie zgodne z najnowszymi rekomendacjami naukowymi.