Klient : Galeria Mokotów
Obszary : Custom Publishing

Magazyn Obiektu Handlowego Roku 2019

Dla Galerii Mokotów w Warszawie przygotowaliśmy niezwykłą publikację magazynową „The look”. Co ją wyróżnia? Na pewno niespotykany duży format, autorska winieta, inspirowany stylistyką 3D projekt graficzny i wyjątkowe okładkowe zdjęcia. „The look” to unikatowa pozycja, skierowana do klientów Galerii Mokotów, nieustępująca jednak poziomem najlepszym publikacjom z segmentu fashion i lifestyle. Stylistyką nawiązaliśmy do wydawnictw albumowych i luksusowych magazynów.

Galeria Mokotów Magazyn

Emanujący kolorową elegancją „The look” prezentuje się jak modowy album. Okładkowe zdjęcie zaprasza do zapoznania się ze stylową zawartością magazynu. Znajdziemy tu informacje o najnowszych kolekcjach marek, sylwetki projektantów i wiadomości na temat nowo otwartych salonów. „The Look” jest przewodnikiem po gorących trendach sezonu: kolorach, wzorach, fasonach, detalach, akcesoriach, wnętrzarskim designie i beauty. Najpierw zabiera nas do światowych stolic mody, pokazując efektowne street looki, a potem zaprasza na wystawy związane z modą i pokazuje jak sztuka przez wielkie S inspiruje projektantów.

Co wyróżnia magazyn

Nowoczesny projekt graficzny mistrzowsko żongluje zdjęciami, układając je w efektowne kompozycje, a dodane do obrazów elementy graficzne kreują wrażenie wielowymiarowości. Różnorodna, śmiała typografia dodaje magazynowi optycznej dynamiki. Wszystko to sprawia, że treści shoppingowe, wpisane w albumową elegancję publikacji, zachęcają do zakupów.

Na jubileuszowej 10. Gali PRCH Retail Awards nasz magazyn „The look” zrealizowany dla Galerii Mokotów zdobył złotą statuetkę w kategorii Magazyn Obiektu Handlowego Roku.