Klient : Galeria Mokotów
Obszary : Social Media

Galeria Mokotów – obsługa profili social media

Galeria Mokotów jest jednym z wiodących centrów handlowych w Polsce. Kojarzona jest z modą za sprawą obecności najpopularniejszych marek modowych, w tym butików projektantów i marek o charakterze premium. Naszym celem przy tworzeniu strategii obsługi centrum w mediach społecznościowych było pozycjonowanie Galerii jako miejsca nowoczesnego, z przyjazną infrastrukturą, modowego, wyjątkowego dla całej okolicy, a także zwiększenie rozpoznawalności nowych marek obecnych w galerii.

Social Media Galeria Mokotów

W prowadzonej komunikacji stawiamy na najwyższą jakość publikowanych materiałów. Chcemy być wzorem do naśladowania, inspirowania, niczym najlepsze media modowe, jednocześnie dostosowując nasz przekaz do grup docelowych.

Instagram Galeria Mokotów

Prowadzone działania są spójne wizualnie z linią kreatywną centrum. Profil na Facebooku jest prowadzony w oparciu o usystematyzowaną komunikację, obejmującą zróżnicowane cykle tematyczne - wizerunkowe, sprzedażowe, modowe, lifestylowe czy eventowe. Tworzymy autorskie grafiki, które zaskakują odbiorców, są atrakcyjne, spójne, ale zróżnicowane, mają opracowaną koncepcję graficzną.

Facebook Galeria Mokotów

Na Instagramie opracowaliśmy oryginalną, spójną wizualną koncepcję feedu. Publikujemy autorskie, niestandardowe grafiki, materiały od influencerów oraz najemców. Ponadto dostarczamy regularnie instastories, które są, obok feedu, pełnoprawnym kanałem komunikacji. Stawiamy na storytelling i angażujący content.