Klient : Inmedio
Obszary : Social MediaDigital

CzytamWszędzie.pl

Razem z naszym klientem zrzeszamy wszystkich, którzy kochają czytać książki, polecamy, recenzujemy i dostarczamy „około książkowej” rozrywki. Do naszych działań należy kompleksowa obsługa profili Czytam Wszędzie na Facebooku i Instagramie oraz strony internetowej czytamwszedzie.pl. Tworzymy społeczność, która angażuje się we wspólne polecanie sobie książek, a jednocześnie pomoc innym.

Blog i social media Czytam Wszędzie

Odświeżyliśmy identyfikację wizualną oraz funkcje bloga Czytamwszedzie.pl. Jest to platforma, na której znaleźć można recenzje o bestsellerach książkowych, wyselekcjonowane inspiracje oraz rekomendacje odnośnie wyboru książki. Publikowane są tam także recenzje i opinie uznanych polskich recenzentów i influencerów. Celem Czytamwszedzie.pl jest wpływanie na decyzje zakupowe osób kupujących książki offline, w kioskach Inmedio.

Prowadzimy także akcję CSR - Polecacie-Pomagacie, która wpisuje się w ideę szerzenia miłości do książek. Co miesiąc udostępniamy 10 wybranych tytułów książek. Użytkownicy mogą głosować na książki i oceniać je oraz wystawiać recenzje. Użytkownik wybiera także fundację, którą chciałby wesprzeć. Jury wybiera najlepszą recenzję, zwycięzca otrzymuje książkę-niespodziankę a CzytamWszędzie.pl wspiera wybraną przez zwycięzcę fundację. Udowadniamy w ten sposób, że radością z czytania można się dzielić na wiele sposobów. Zostawiając swoją opinię na blogu, każdy czytelnik ma szansę nie tylko na upominek dla siebie, ale i zrobienie prezentu potrzebującym.

Czytam Wszędzie influencer marketing

Zmodernizowaliśmy styl komunikacji na Facebooku i Instagramie. Nawiązaliśmy także współpracę z wybranymi influencerami, u których książki są głównymi treściami prezentowanymi na profilach w mediach społecznościowych. Piszą oni teksty na bloga, zachęcają swoich obserwatorów do odwiedzania Czytam wszędzie.pl i zostawienia swoich opinii o książkach.