Klient : Candy Pop
Obszary : Projekty 360°EventsPR

Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Candy Pop

Nasza strategia otwarcia sklepu Candy POP w warszawskich Złotych Tarasach zaowocowała spektakularnym sukcesem. Udział w wydarzeniu wzięli znani influencerzy - Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk oraz Kacper JASPER Porębski, a także tysiące osób, bijąc rekord frekwencji i sprzedaży wśród wszystkich otwarć sklepów tej litewskiej sieci na świecie.

Valkea x Candy Pop

Niebywałe zainteresowanie produktami przełożyło się na rekordową sprzedaż. Wszystko to uczyniło warszawskie otwarcie największym wśród wszystkich debiutów salonów Candy POP na świecie i prawdopodobnie najbardziej obleganym otwarciem sklepu w całej historii Złotych Tarasów.

Odpowiadaliśmy również za obsługę PR-ową wydarzenia - stworzenie strategii i realizację komunikacji związanej z otwarciem tego pierwszego sklepu Candy POP w Polsce. Byliśmy odpowiedzialni także za wybór influencerów oraz koordynowanie działań z twórcami, i obsługę mediów społecznościowych klienta, w tym Tik Toka.

sklep Candy Pop otwarcie

Nasza trwająca kilka miesięcy współpraca z Candy POP, w ramach której przeprowadzono badania rynku i ustalono strategie social media i influencer marketingu, zaowocowała otwarciem 12 lipca w Złotych Tarasach strefy zabawy Candy Pop Fun Zone.

Działanie strefy koordynował nasz zespół eventowy, który włączając najmłodszych do wspólnej zabawy realizował cel, jakim było zwiększenie świadomości o powstaniu nowego konceptu i dotarcie do jak najszerszej grupy docelowej.

Candy Pop Fun Zone obfitowała w wiele atrakcji, takich jak koło fortuny z niespodziankami, w można było wylosować pełnowartościowy produkt lub zniżkę na zakupy oraz maszynę z nagrodami, wypełnioną egzotycznymi produktami Candy Pop. W ciągu 2 tygodni w strefie bawiło się prawie 25 000 osób.

Candy Pop Fun Zone x Valkea

Obszerne relacje medialne z wydarzenia przygotowały m.in. Fakt oraz Wiadomości Handlowe.

 
Valkea publikacje PR