Klient : Centrum Praskie Koneser
Obszary : Projekty 360°Kreacja

Koneser – obsługa strategiczna i kreatywna

Centrum Praskie Koneser to jedyne w swoim rodzaju miejsce na terenie Warszawy, które potrzebowało wyraźnego wyeksponowania swoich atutów i przedstawienia oferty dostępnej dla klientów. We współpracy z klientem opracowaliśmy nową strategię miejsca, a także stworzyliśmy wyjątkową linię kreatywną.

Koneser x Valkea

Nowy claim – Koneser: Do zjedzenia. Do zobaczenia. Do usług – podkreśla szeroką ofertę obiektu - gastronomiczną, kulturalną oraz usługową.

Koneser Gastromapa Valkea

Stworzona linia i zawarta w niej kontrastowa, minimalistyczna paleta kolorystyczna podkreśla retro charakter oraz odnosi się do architektury miejsca. Ikonografia, będąca uzupełnieniem kreacji graficznych nawiązuje stylem do brutalizmu i bauhausu. Poprzez tworzone kreacje, w warstwie wizualnej oraz słownej oddajemy unikatowy klimat i charakter centrum kulturalno-rozrywkowego położonego na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek Koneser w Warszawie.

Koneser mural Valkea

Nowa linia została zaprezentowana na nośnikach OOH na terenie całej Warszawy – w środkach komunikacji miejskiej, na citylightach, autobusach, a także na ekranach LED w przejściu podziemnym na stacji Metro Świętokrzyska.

Koneser Valkea maj

Na podstawie stworzonej przez nas kreacji powstał także wielkoformatowy mural przy ul. Radzymińskiej. Wykonawcą muralu była Grupa RW (gruparw.pl, facebook.com/GrupaRW).

Valkea Koneser social media

Strategię oraz linię kreatywną przenieśliśmy także na nośniki digitalowe. Do nowej szaty graficznej została dostosowana strona www oraz media społecznościowe, które prowadzimy.