Klient : Perfumerie Douglas
Obszary : Digital

Magazyn online Douglas x you

Platforma Douglas x you

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowatorską platformę dla sieci perfumerii Douglas pod nazwą Douglas x you. Jest ona źródłem wiedzy o najnowszych trendach w makijażu i pielęgnacji, a także miejscem prezentacji kosmetycznych oraz zapachowych nowości.

Douglas You mobile

 

Inspiracje pielęgnacyjne i makijażowe, porady ekspertów, premierowe prezentacje oraz testy kosmetyków – to wszystko czeka na czytelników platformy marki Douglas. Stworzyliśmy content i przygotowaliśmy oprawę graficzną nowego magazynu. Zajmujemy się także bieżącą obsługą platformy.

Jesteśmy odpowiedzialni również za działania promujące nową platformę, w tym współpracę z influencerami oraz kampanię reklamową na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Zależało nam, aby wyjść poza standardowe działania influencerskie, dlatego do współpracy zaprosiliśmy twórców będących ekspertami w takich dziedzinach, jak beauty, make-up czy skin care. Nasi influencerzy-eksperci tworzą angażujące treści na platformę, promując jednocześnie w artykułach swoje ulubione produkty. W kampanii reklamowej również kładziemy nacisk m.in. na treści edukacyjne, zyskując w ten sposób wejścia na stronę i nowych użytkowników platformy.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowatorskich rozwiązań z zakresu komunikacji wielokanałowej, przygotowaliśmy także video w formie teasera, zachęcające czytelników do odwiedzenia platformy.