Klient : Port Lotniczy Wrocław
Obszary : Custom Publishing

Magazyn HiFly

Na zlecenie Wrocławskiego Portu Lotniczego zrealizowaliśmy magazyn HiFly. Wiosenno-letnie wydanie to zupełnie inna niż dotychczas, odświeżona formuła o charakterze podróżniczo-lifestyle’owym. Na niemal 50 stronach znajdziemy wiele inspirujących treści, porady, wywiady i przegląd najciekawszych europejskich miejsc do odkrycia.

HiFly x Valkea

Relaunch to przede wszystkim minimalistyczna makieta uzupełniona wyrazistymi zdjęciami oraz kreatywne podejście do proponowanych treści. Na łamach magazynu znajdziemy zróżnicowane artykuły.

Dział LIFESTYLE to propozycje wyszukanych i modnych na Instagramie miejsc do odwiedzenia. Obszerny materiał City Break zilustrowany autorskimi fotografiami to alternatywny, insiderski przewodnik dla wymagających. Na fanów filmów i seriali czekają przewodniki w modnym trendzie set-jetting. Warto zainspirować się także wywiadami ze znanymi influencerami. W dziale ADVICE znajdziemy praktyczne porady dla podróżujących. Dział LOCAL skupia się na miejscach, które warto odwiedzić na Dolnym Śląsku.

Valkea magazyn HiFly

Magazyn jest bezpłatny, dostępny w formie drukowanej na wrocławskim lotnisku, a także w wersji digitalowej na stronie portu lotniczego.