Klient : Douglas
Obszary : Custom Publishing

Douglas Beauty Stories

Jesteśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację „Beauty Stories” – jedynego drukowanego magazynu wydawanego przez Douglas, największą w Polsce perfumerię z bogatą ofertą luksusowych produktów pielęgnacyjnych i makijażowych.

Co wyróżnia magazyn

Nasza publikacja w elegancki, a zarazem dynamiczny sposób łączy katalogową prezentację kosmetyków z praktycznymi poradami o charakterze lifestyle’owym. W części damskiej magazynu dominują tematy związane z najnowszymi trendami w świecie beauty oraz przegląd nowości zapachowych, makijażowych i pielęgnacyjnych. Męska strefa w głównej mierze poświęcona jest nowym zapachom oraz programom pielęgnacji zgodnym z rodzajem skóry, potrzebami i rytmem życia panów.

zawartość magazynu

W „Beauty Stories”, obok materiałów redakcyjnych, prezentujemy aktualny asortyment firmy i ekskluzywnej linii produktów własnych, publikujemy także advertoriale marek dostępnych w salonach Douglas oraz informacje na temat organizowanych eventów beauty. Magazyn jest dostępny w perfumeriach, dystrybuowany wśród posiadaczy kart stałego klienta oraz jako insert w opiniotwórczych magazynach kobiecych.

Odpowiadamy również za tworzenie filmu zapowiadającego każde nowe wydanie oraz przygotowywanie materiałów promujących zawartość magazynu na www.douglasnews.pl.