Valkea z nagrodą PRCH Retail Awards dla Agencji Marketingowej Roku 2023

20 November 2023
Zdobyliśmy srebrną nagrodę w najbardziej prestiżowym w Polsce konkursie branży retail - PRCH Retail Awards. Jury nagrodziło Valkea za zdecydowanie wyróżniające się na tle konkurencji podejście do projektów i linii kreatywnych, dbałość o pracowników oraz bogate portfolio.
Valkea Agencja Roku 2023

Podczas Gali XIV edycji PRCH Retail Awards zostały nagrodzone zespoły realizujące projekty marketingowe i biznesowo-strategiczne na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W tym roku, po raz drugi w historii konkursu przyznano statuetki dla agencji marketingowych, wyróżniających się najbardziej innowacyjnymi oraz efektownymi projektami dla centrów handlowych.

Valkea, której projekty realizowane dla klientów z branży retail, wielokrotnie już były nagradzane w konkursie, tym razem otrzymała srebrną nagrodę w kategorii Agencja Marketingowa Roku 2023.

Valkea nagroda PRCH Retail Awards

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność odbierać nagrody PRCH Retail Awards dla kampanii oraz projektów z zakresu retail marketingu. Wyjątkowo cieszy nas jednak tegoroczna nagroda dla Agencji Marketingowej Roku. To budujące zwieńczenie pracy całego naszego zespołu. Nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu bez zaufania naszych klientów, którzy powierzyli nam do realizacji najlepsze projekty w branży retail w Polsce. – powiedział Tomasz Opiela, CEO Valkea.

Gala Valkea nagroda

Statuetka dla Valkea jako jednej z najlepszych agencji marketingowych jest nie tylko podsumowaniem naszego różnorodnego dorobku, ale także wyróżnieniem kreatywności i wyjątkowych projektów realizowanych dla centrów handlowych.

Gala rozdania nagród PRCH Retail Awards odbyła się 16 listopada, w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.