Rozpoczynamy współpracę z Gemini Holding

27 March 2024
Gemini Holding, właściciel i zarządca centrów handlowych: Gemini Park Tarnów, Gemini Park Bielsko-Biała i Gemini Park Tychy, postawił na współpracę z Valkea.
Gemini Tarnów x Valkea
Wygraliśmy przetarg na obsługę kreatywną dwóch centrów - Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała. Gemini Holding powierzył nam również działania z zakresu PR-u korporacyjnego spółki.
Gemini Bielsko-Biała x Valkea
Zaprojektowaliśmy nowe linie kreatywne dla dwóch centrów oraz odpowiadamy za ich wprowadzenie. W przypadku pierwszego centrum jest to kreacja podkreślająca modowy charakter galerii i inspirację high fashion. Natomiast linia kreatywna Gemini Park Bielsko-Biała uwypukla jego rodzinny charakter oraz bliski związek z lokalną tkanką miejską. - Postanowiliśmy odświeżyć linię kreatywną, by podkreślić mocne strony naszych centrów i pokazać, w jakim kierunku chcemy się rozwijać. W Gemini Park Bielsko-Biała stawiamy na rodzinny charakter galerii, ponieważ jesteśmy liderem w zapewnianiu okolicznym mieszkańcom komfortu zakupów i rozrywki dla całych rodzin. Natomiast w Gemini Park Tarnów możemy pochwalić się najszerszą w regionie ofertą modową, dlatego w nowej linii kreatywnej zaakcentowaliśmy ten aspekt - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.