Aż 8 nagród Power of Content Marketing 2019 dla Valkea

30 May 2019

Podczas tegorocznej Gali Power of Content Marketing Awards 2019, Valkea została laureatem aż w ośmiu kategoriach. Otrzymaliśmy cztery złote nagrody, trzy srebrne i jedną brązową. Statuetki zostały wręczone 29 maja 2019 r. w Warszawie.

nagrody content marketing

Jury, złożone z ekspertów w dziedzinie komunikacji marketingowej, wyróżniło projekty zrealizowane przez Valkea w pięciu kategoriach konkursowych: Content marketing – Galerie handlowe, Moda i FMCG oraz w dwóch najbardziej prestiżowych Magazyn dla klientów B2C, jak również Magazyn dla klientów B2B.

Złote nagrody Power of Content Marketing 2019 trafiły do firmy Levi Strauss Poland, Unibail-Rodamco Polska, właściciela Galerii Mokotów, Muzeum Polskiej Wódki i Drukarni Elanders Polska. Marka Levi’s otrzymała nagrodę za specjalne wydanie magazynu Aktivist pt. „Wszystko Wolno” w kategorii Content marketing – Moda za kontekstowe dopasowanie i storytelling. Unibail-Rodamco Polska nagrodzono za magazyn „The Look” w kategorii Content marketing – Galerie handlowe za jakość i elegancję oraz świadome budowanie marki premium. Magazyn Muzeum Polskiej Wódki otrzymał złotą nagrodę w kategorii Magazyn dla klientów B2C za wyróżniający się i oryginalny charakter publikacji. Natomiast Drukarnię Elanders Polska nagrodzono za magazyn „Printing & More” w kategorii Magazyn dla klientów B2B za piękny pomysł i sposób realizacji.

Firmy Kompania Piwowarska, Monnari Trade oraz Helios SCC zostały laureatami srebrnych nagród. Kompania Piwowarska otrzymała nagrodę za projekt Lech „Wszystko lekko się zmienia” w kategorii Content Marketing – FMCG za kreatywny storytelling. Markę Monnari wyróżniono za magazyn „Modnie być sobą” w kategorii Content marketing – Moda za pokazanie marki na tle światowych trendów. Natomiast Helios SCC, właściciela centrum handlowego Silesia nagrodzono za magazyn „Silesia” w kategorii Content marketing – Galerie handlowe za śmiałość i niekonwencjonalną realizację inspirującego contentu wizualnego.

Firma NEPI Rockcastle, właścicel Bonarka City Centre została laureatem brązowej nagrody za magazyn „Bonarka” w kategorii Content marketing – Galerie handlowe za przemyślaną i konsekwentną formę oraz promowanie estetycznych rozwiązań.

Power of Content Marketing Awards jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od ponad dziesięciu lat. Ma na celu upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Valkea od wielu lat odnosi sukcesy w konkursie, co potwierdza skuteczność agencji na krajowym rynku komunikacji marketingowej.