Valkea. The Agency. Nowy etap w rozwoju agencji!

07 January 2020

Po latach systematycznego poszerzania kompetencji staliśmy się jedną z niewielu agencji marketingowych na rynku oferujących usługi w tak kompleksowym zakresie (Strategia, Kreacja, Digital, Social Media, Custom Publishing, Eventy, Public Relations). To pozwala nam kreować innowacyjne i efektywne projekty dla naszych klientów.

Valkea. The agency.

Zbudowaliśmy ponad 100-osobowy zespół specjalistów i entuzjastów, których praca zaowocowała ponad 60 nagrodami w branżowych konkursach w kraju i za granicą. Tylko w ostatnich trzech latach zrealizowaliśmy ponad 300 projektów dla 128 klientów, notując 20-procentowe wzrosty każdego roku.

Mamy przyjemność współpracować z wieloma prestiżowymi markami, jak Polpharma, Cropp, Reebok, Douglas, Levis, Play, TUI, Atrium, Apsys, Unibail i wielu innych.

W 2020 roku obchodzimy 20. urodziny. Nowy etap naszej działalności akcentujemy odświeżoną identyfikacją wizualną. Stawiamy na mocne akcenty graficzne i wyrazisty przekaz merytoryczny. Tak właśnie działamy – odważnie, zgodnie z wyzwaniami rynku, wymaganiami klientów i własnymi ambicjami.

Jesteśmy Valkea. The Agency.