Shop the look – nowy produkt stworzony przez Valkea

08 July 2020
Prezentuje ofertę najemców na tle światowych trendów, zachęca do zapoznania się z asortymentem i odwiedzenia centrum handlowego – to podstawowe zadania naszej autorskiej kampanii funkcjonującej na wielu onlinowych kanałach.

Shop the look


Shop the look jest produktem tworzonym „na miarę”. Wszystkie realizowane w ramach kampanii działania są ściśle dopasowane do profilu klientów danego centrum handlowego. Dodatkowo dla każdej realizacji tworzona jest unikatowa scenografia, która stwarza możliwość prezentacji oferty dostępnych w galerii marek w unikalny sposób. Nasza stylistka wybiera i wypożycza produkty u najemców, z których tworzone są efektowne kompozycje do zdjęć oraz filmów.

sesja Shop the look

W ramach kampanii projektowany jest dedykowany landing page z poradami, najnowszymi trendami, inspiracjami, zdjęciami i video, do którego odsyłane są aktywności realizowane na innych kanałach. Zintegrowana komunikacja marketingowa obejmuje m.in. social media, komunikaty PR, publikacje online na wiodących portalach czy influencer marketing.

Promenada Premium Selected

Najnowsza realizacja Shop the look została przygotowana dla Atrium Promenada i została poświęcona markom premium dostępnym w centrum.