Rozwijamy współpracę z Faktorią Win

30 June 2020
Nasza agencja odpowiada za obsługę kreatywną i marketingową Faktorii Win – marki należącej do grupy Eurocash.
Faktoria Win Instagram

 Do zadań Valkea należy przygotowywanie koncepcji działań kreatywnych oraz projektów materiałów graficznych i wizualnych Faktorii Win. Prowadzimy także profile marki w mediach społecznościowych – Facebooka oraz Instagrama, na których realizujemy szereg konkursów dla klientów. W ramach promocji jednej z linii win zorganizowaliśmy także koncert online Mery Spolsky, który miał ponad 54 tysiące wyświetleń, 2600 komentarzy i 3500 reakcji.

Faktoria Win

Valkea opracowała także koncepcję i zrealizowała dla Faktorii Win produktową sesję zdjęciową. Odpowiadamy ponadto za rozwijanie współpracy z influencerami, przygotowanie newsletterów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, a także opracowanie i wydawanie magazynu Faktorii Win – publikacji, zawierającej m.in. przystępny kurs degustacji wina, wywiady z pasjonatami tego wyjątkowego trunku oraz przepisy kulinarne.


Faktoria Win to unikatowy projekt marketingowy grupy Eurocash, właściciela m.in. sieci sklepów Kontigo, Delikatesy Centrum, Frisco.pl czy Inmedio, który zrewolucjonizował formę zakupu tego szlachetnego trunku i w znaczący sposób przyczynił się do wzrostu jego sprzedaży. Faktoria Win funkcjonuje już w ponad 5 000 sklepów w całym kraju w formie specjalnego regału, na którym wino jest podzielone według okazji na trzy sekcje: na prezent, spotkanie z przyjaciółmi i do relaksu.