Siła uszlachetnień w „Printing&More”

Printing&More_duuuuzaDla naszego klienta, drukarni Elanders stworzyliśmy bezpłatny magazyn o tematyce druku skierowany do marketerów i osób, które zajmują się zakupem druku w kooperacji z drukarniami.

W pierwszym numerze kwartalnika Printing&More możemy przeczytać m.in. o powszechnie popełnianych błędach we współpracy z drukarniami i o tym, jak ich uniknąć oraz o faktach i mitach dotyczących uszlachetnień. Możemy także zapoznać się z porównaniem druku offsetowego rolowego z drukiem arkuszowym. Wszystkie artykuły napisane są przystępnym językiem, tak, aby ludzie niezwiązani na co dzień z poligrafią, mogli wynieść z tego czasopisma jak najwięcej. Magazyn został wysłany do kilku tysięcy największych firm w Polsce.

Tematem przewodnim pierwszego numeru Printing&More są uszlachetnienia, stąd okładka czasopisma z charakterystyczną kreacją – kobietą z dłońmi zasłaniającymi oczy, dającą ogromne możliwości zastosowania szeregu uszlachetnień. Na całą powierzchnię okładki położono folię soft-touch, tytuł czasopisma podkreślono złotym hot stampingiem, na ustach i paznokciach położony został lakier UV wybiórczy wypukły, a na napisie uszlachetnienia UV wybiórczy. Całość prezentuje imponujący efekt, a także pokazuje siłę uszlachetnień.

wróć