Valkea ze Szlachetną Paczką

ews

szlachetna paczka

Kolejny raz zaangażowaliśmy się w pomoc potrzebującym. Jak co roku, przygotowaliśmy paczki dla wybranej rodziny i spełniliśmy marzenia każdego z jej członków. O tym, że warto pomagać Anna Augustyniak-Hoffman, nasza PR&Marketing Director, mówiła m.in. w „Pytaniu na Śniadanie” w TVP2.

Dodatkowo, postanowiliśmy wykorzystać także szeroki zakres naszych usług, by jak najlepiej wypromować tę szlachetną inicjatywę. W naszym lifestylowym magazynie „Aktivist” umieściliśmy reklamę wspólnego projektu Szlachetnej Paczki i Showroomu pt. „Moda na Polskę”, który polega na tym, że 50% przychodu ze sprzedaży unikalnej kolekcji ubrań stworzonych przez znanych projektantów, m.in. Ani Kuczyńskiej i Roberta Kupisza, trafi do Szlachetnej Paczki (reszta to koszty produkcji). Natomiast w naszym biznesowym anglojęzycznym miesięczniku „Warsaw Business Journal Observer” zamieściliśmy reklamę projektu o nazwie „Inwestor społeczny”. To pomysł na zaangażowanie dla osób, które chcą uszlachetnić siebie i swój biznes. Inwestor umożliwia funkcjonowanie Szlachetnej Paczki w wybranej przez siebie lokalizacji.

Każdy zainteresowany może wybrać dla siebie jedną z ośmiu form pomocy i pomagać potrzebującym! Wystarczy wejść na stronę: www.szlachetnapaczka.pl i pomóc potrzebującym wygrać walkę z biedą.

wróć