Valkea stałym partnerem PRCH

PRCH_VALKEA

Nawiązaliśmy stałą współpracę z Polską Radą Centrów Handlowych, największą w Polsce organizacją skupiającą firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.

„Bardzo cieszę się z nawiązanego partnerstwa. Jestem pewien, że wymiana doświadczeń przyczyni się do rozwoju obu organizacji, a także dostarczy naszym pracownikom i partnerom biznesowym dużych korzyści. Jako grupa mediowa z wieloletnim stażem możemy zapewnić dostęp do ekspertów z zakresu komunikacji marketingowej, Social Media, Eventów czy usług Custom Publishing. Za nami pierwsza udana sesja szkoleniowa z zakresu Public Relations i analityki internetowej, w najbliższym czasie planujemy organizację kolejnych spotkań” – mówi Tomasz Opiela, CEO grupy Valkea Media.

W ramach współpracy obejmiemy naszym patronatem i będzie współuczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez PRCH. Angażując własne media, w tym anglojęzyczny miesięcznik biznesowy WBJ Observer, będzie wspierać ich promocję. Stałe partnerstwo obejmie także organizację profesjonalnych szkoleń dla specjalistów, podczas których eksperci Valkea będą dzielić się wiedzą z zakresu szeroko rozumianych mediów i komunikacji marketingowej.

wróć