Valkea przygotowała projekt „Kibicuję Wygrywam”

wygyerywamkibicuje

Dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy projekt „Kibicuję Wygrywam” – platformę komunikacyjną skierowaną do klientów salonów należących do sieci Lagardere Travel Retail. Akcja ma na celu promocję gadżetów z wizerunkami piłkarzy Reprezentacji Polski w piłce nożnej dostępnych w wybranych sklepach partnerskich, m.in.: Inmedio, Relay, Discover Poland, Virgin i 1minute.

W ramach projektu jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie i prowadzenie strony internetowej www.kibicujewygrywam.pl oraz dedykowanego fanpage’a Kibicuję Wygrywam na Facebooku. Realizujemy kompleksowe działania z zakresu promocji w internecie. Stworzyliśmy również ogólnopolską loterię paragonową oraz specjalny quiz interaktywny „Sprawdź, jakim kibicem jesteś”. Klienci rejestrujący zakupy w konkursie mają okazję do zdobycia atrakcyjnych nagród, w tym biletów na mecze oraz tablety. Specjalnie dla kibiców Reprezentacji Polski na stronie przedstawiona jest także pełna lista gadżetów związanych z piłkarzami, dostępnych w regularnej sprzedaży. Przygotowaliśmy również materiały POS prezentowane w sklepach.

Prowadzona przez nas kompleksowa komunikacja ma na celu wsparcie promocyjne i dotarcie do szerokiego grona odbiorców w internecie. Akcja potrwa do zakończenia rozgrywek mistrzostw Europy we Francji EURO2016

wróć