Valkea for Kids – z nami dzieci i marki rosną zdrowo

Valkea for Kids_1Konferencja Valkea for Kids

Valkea for Kids_2

Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej 5 września 2018r. zaprezentowaliśmy nasz nowatorski projekt z obszaru family marketingu, pod nazwą Valkea for Kids. Zapoczątkowaliśmy tym samym trend na etyczny marketing skierowany do dzieci i ich rodziców. Konferencja odbyła się w Domu Mody Klif, w ramach trwającej akcji „Back to School”.

Valkea for Kids to specjalnie stworzona jednostka z ofertą skierowaną do firm z branży dziecięcej (producentów towarów i usług), której zadaniem jest dostarczenie markom pełnego spektrum efektywnych rozwiązań komunikacyjnych i marketingowych oraz pomoc w dotarciu do odbiorców ze szczerym, etycznym i wartościowym przekazem.

Aby to osiągnąć, w Valkea for Kids będziemy budować kampanie tak, by były etyczne i pozytywnie wpływały na rozwój. Planujemy „wyposażyć” obsługiwane marki w wartości, dzięki którym zyskają sympatię najmłodszych i zaufanie rodziców. W wyborze briefów od klientów zamierzamy stosować w Valkea for Kids następujące filtry:

  • Zero produktów negatywnie wpływających na zdrowie i kondycję dzieci;
  • Szlaban na produkty i usługi zaburzające rozwój emocjonalny oraz poznawczy dzieci;
  • Nie dla produkcji w fabrykach wykorzystujących do pracy nieletnich.

Pomysł na stworzenie specjalnego sub-brandu o nazwie Valkea for Kids zrodził się z potrzeby odpowiedzi na coraz częściej docierające do nas – rodziców, nieetyczne komunikaty kierowane do dzieci w rozmaitych kampaniach. Jesteśmy zwolennikami pozytywnych zmian. Chcemy wspierać marki, które – podobnie jak my – przykładają wagę nie tylko do tego co, ale także jak sprzedają najwrażliwszym z odbiorców – dzieciom.

Valkea for Kids to obecnie jedyna tego typu inicjatywa na rynku, wspierająca rodziców w mądrym, zdrowym i ukierunkowanym na rozwój wychowywaniu dzieci. Firmom oferujemy działania, za które bierzemy pełną odpowiedzialność, wspierając jednocześnie klientów w docieraniu z produktami czy usługami do rodziców. Robimy to, mając na względzie świat określonych wartości, których przestrzegają i którym są wierni. Jest to nasz największy wyróżnik.

Chcemy, aby przekaz kampanii tworzonych dla naszych Klientów był kreatywny i szczery, budowany w oparciu o wartości, którymi się kierujemy – prywatnie i zawodowo. Nasi Klienci ufają nam, bo potrafimy budować świadomość marki, tworzyć jej dobry wizerunek i prowadzić długoterminową komunikację w sposób etyczny i efektywny. Z kolei bezpośredni odbiorcy naszej codziennej pracy, czyli dzieci, dostają produkty i pomysły na miarę ich potrzeb i fantazji. Wartość dodaną stanowi świadomość, że marki, dla których pracujemy, mają pozytywny wpływ na rozwój młodego pokolenia.

Valkea for Kids będzie realizować kampanie obejmujące działania strategiczne, digitalowe, eventowe, a także z zakresu PR i social media.

wróć