7 nagród dla Valkea Media

 

IMG_0646

Po raz kolejny możemy pochwalić się nagrodami w konkursie Power of Content Marketing Awards 2016! W tej edycji 18-osobowe jury przyznało nam aż siedem nagród, w tym trzy złote i dwie srebrne oraz dwa wyróżnienia. Statuetki zostały wręczone podczas uroczystej gali w przepięknym ogrodzie Pałacu Zamoyskich.

Złotą statuetkę w kategorii Content Marketing – Galerie Handlowe, za udaną modernizację edytorską i graficzną w kierunku segmentu mody wysokiej, odpowiadającą oczekiwaniom grupy docelowej, otrzymał nasz magazyny przygotowane dla centrów handlowych Klif Warszawa i Klif Gdynia. To kolejny realizowany przez nas projekt kompleksowej strategii komunikacyjnej dla sektora centrów handlowych, w którym jesteśmy specjalistami.

W kategorii Content Marketing – łączność, za bardzo przemyślany i świetnie złożony magazyn, wysokiej jakości content oraz dyskretne i kontekstowe posługiwanie się treściami prosprzedażowymi, doceniony został tworzony przez nas magazyn dla firmy P4 „EXPERT Play”. Trzecia złota statuetka trafiła do Valkea za profesjonalizm i serce w poprowadzeniu narracji oraz nieszablonową oprawę graficzną prezentowane w magazynie „Patrz pod Nogi” zrealizowanym dla Nike we współpracy z wydawanym przez nas miesięcznikiem „Aktivist”.

Dwie srebrne nagrody otrzymały nasze projekty: magazyn „Świat PZU” kierowany do pracowników PZU oraz portal tematyczny dla klientów firmy www.DajemyRadę.pl. Publikacja zdobyła uznanie jury za edukacyjny, odpowiedziany i angażujący wymiar komunikacji, bardzo spójny ze strategią firmy. Serwis internetowy wyróżnił się oryginalną i pomysłową koncepcją komunikacji, integrującą w naturalny sposób ofertę sprzedażową.

Otrzymaliśmy także dwa wyróżnienia. Tworzona przez nas od kilku lat strategia content marketingowa realizowana przez projekt „Farmacja Praktyczna” dla Zakładów Farmaceutycznych Polpharma, została doceniona za konsekwentne i synchroniczne realizowanie strategii wzrostu rozpoznawalności marki zarówno w kanałach online, jak i offline. W kategorii publikacja jednorazowa wygrało wydawnictwo Valkea prezentujące w nieszablonowy i staranny edytorsko sposób kompetencje naszej firmy.

Konkurs Power of Content Marketing Awards organizowany jest przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od ośmiu lat. Ma na celu upowszechnianie wysokich standardów branży w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Nasza grupa mediowa od kilku lat odnosi sukcesy w konkursie prezentując różnorodne kreatywne projekty.

wróć