Magazyn Silesia – stylowe inspiracje

NewsSlesiaLuksusowy magazyn dla największego w Polsce Centrum Handlowego Silesia City Center przełamuje konwencje pism shoppingowych i modowych dostępnych na rynku. Stworzenie zupełnie nowej formuły prezentacji produktów i treści było nie lada wyzwaniem, ale też dobrą lekcją kreatywnego myślenia o segmencie prasy drukowanej.

W projekcie graficznym udało się połączyć magazynową elegancję z nowoczesnością i dynamiką, charakterystyczną dla pokolenia internetu. Silesia nie jest przeładowana zdjęciami, na stronach dużo jest światła i przestrzeni, co skupia uwagę czytelnika na prezentowanych produktach.

Magazyn ma dużo merytorycznej treści, ale poprzez zamknięcie jej w występujących modułach uniknęliśmy efektu znudzenia czytelnika.

Warto też zwróci uwagę na niebanalne podejście do tytularno-leadowej typografii.

Starannie dobrane zdjęcia najemców i pokazowe referencje pozwalają stworzyć wrażenie wysokiego magazynu z kategorii fashion & lifstyle.

Część prezentowa jest graficznie wyodrębniona z numeru, co jest pomysłem nowatorskim, pozwalającym czytelnikowi mieć wewnętrzne poczucie, że otrzymał wartość dodaną w postaci książeczki-insertu.

Duża cześć Silesii zajmują nasze własne produkcje fotograficzne – efektowna sesja z modelkami, zrealizowana we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie oraz stylowe packshotowe kompozycje dla niej i dla niego.

wróć