Roadshow z Naturą

Natura small res 142

 

Dla naszego klienta, sieci drogerii Natura, przygotowaliśmy specjalny Roadshow. Wyruszyliśmy w trasę po nadbałtyckich kurortach z okazji 20. urodzin Natury. Podczas 20 dni specjalny Natura Beauty Bus odwiedzi m.in.: Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Międzyzdroje i Świnoujście. Na miejscu czeka szereg atrakcji, m.in. strefy makijażu i manicure, kosmetycznych konsultacji z ekspertami, chilloutu oraz animacji dla dzieci. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

 W specjalnie zaaranżowanym przez nas autobusie będzie można skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, konsultacji podologicznych, pomagających sprawić, aby stopy były piękne, zadbane i zdrowe, studia makijażu, manicure’u hybrydowego i klasycznego oraz studia badania włosa. Eksperci chętnie udzielą także porad z zakresu bezpiecznego opalania, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz przedstawią korzyści wynikające ze stosowania kosmetyków naturalnych i pomogą w ich odpowiednim doborze.

Na spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu czekać będzie przestrzeń chillout z bezpłatnym WiFi, a na dzieci strefa zabawy. Wszystkich panów do swoich stanowisk zaproszą marki Ziaja Yego i Men Foot. W godzinach od 10 do 18 Natura zaprasza wszystkich odwiedzających urodzinową strefę do udziału w licznych konkursach z nagrodami, a także testowania produktów partnerów akcji. Na miejscu prowadzona będzie również sprzedaż w mini drogerii pokładowej Beauty Busa.

Natura Beauty Bus w sierpniu odwiedzi: Ustronie Morskie (23-24.08.), Kołobrzeg (25-26.08.), Międzyzdroje (27-28.08.) i Świnoujście (29-30.08.).

Dokładne lokalizacje strefy Natura Beauty Bus w każdym mieście oraz relacje ze wszystkich eventów dostępne będą na utworzonym przez nas wydarzeniu „20-lecie Drogerii Natura – Roadshow Beauty Bus” oraz na profilu drogerii Natura na Facebooku.

wróć