Projekty Valkea wyróżnione przez PRCH

Gala PRCH Retail Awards 2018_Valkea (1)

Gala PRCH Retail Awards 2018_Valkea (2)

 

Aż dwa projekty realizowane przez agencję Valkea zostały wyróżnione podczas finałowej gali 9. edycji konkursu PRCH Retail Awards 2018, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. W kategorii Magazyn Centrum Handlowego Roku 2018 wygrał Magazyn Klif, jeden z najwyższej jakości magazynów, tworzonych na polskim rynku dla centrów handlowych. Jury przyznało również specjalne wyróżnienie dla edukacyjno-rozrywkowego projektu „Alejka Ciekawostek” realizowanego w Centrum Handlowym Promenada.

Magazyn Klif już od wielu sezonów jest w pełni opracowywany i wydawany przez Valkea. W rzeczywistości są to dwa magazyny – dla Domu Mody w Warszawie i Galerii Klif w Gdyni. Kluczową treścią obu magazynów Klif jest wysoka moda, którą możemy obserwować na wybiegach lub, wygodniej, w butikowych salonach Klifów. Uporządkowane układy prezentowanych na stronach zdjęć produktowych pozwalają zachować elegancki rytm magazynów, a efektowne kompozycje przedmiotowe prezentują produkty najemców. Uwagę zwracają też zrealizowane przez nas z rozmachem kompozycje scenograficzne, będące oryginalną formą prezentacji marek.

Projekt „Alejka Ciekawostek” otrzymał specjalne wyróżnienie jury PRCH Retail Awards, przyznawane poza głównymi kategoriami konkursu. W ramach koncepcji stworzyliśmy projekt wysłonięć w głównym pasażu centrum handlowego Promenada, w którym odbywa się renowacja wnętrz, wpisując się w aktualny trend na rynku centrów handlowych – retailtainment. Przygotowaliśmy tam interaktywną instalację tworzącą oryginalny „salon doświadczeń”. Nietypowa przestrzeń łączy zakupy ze sztuką, edukacją i zabawą. Za „Alejkę Ciekawostek” otrzymaliśmy we wrześniu złotą nagrodę w międzynarodowym konkursie ICSC Solal Marketing Awards 2018 w Amsterdamie.

Konkurs PRCH Retail Awards, organizowany co roku przez Polską Radę Centrów Handlowych, ma na celu promocję najlepszych praktyk i innowacyjnych działań oraz nagradzanie przedstawicieli branży retail, w tym sieci handlowych, deweloperów, inwestorów i zarządców centrów handlowych. Uroczysta gala 9. edycji konkursu PRCH Retail Awards odbyła się 11 października 2018 r. w Auli Wydziału Politechniki Warszawskiej.

 

wróć