Nominacje VALKEA do ICSC Solal Marketing Awards 2018

post++

 

Wśród finalistów tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu ICSC Solal Marketing Awards 2018 znalazły się aż dwa projekty zrealizowane przez Valkea dla Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie. Nasze realizacje zostały wyróżnione spośród ponad 200 zgłoszonych projektów z całego świata.

ISCS Solal Marketing Awards to jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród marketingowych w branży retail. W tym roku mamy szanse na zwycięstwo w dwóch kategoriach.

Projekt „Alejka Promenady” został nominowany w kategorii Customer Services, gdzie rywalizuje z ośmioma wyróżnionymi zgłoszeniami. W ramach koncepcji stworzyliśmy projekt wysłonięć, który wpisuje się w najnowszy trend na rynku centrów handlowych – retailtainment. W głównym pasażu centrum handlowego, w którym odbywa się renowacja wnętrz, przygotowaliśmy interaktywną instalację tworzącą oryginalny „salon doświadczeń”. Nietypowa przestrzeń łączy zakupy ze sztuką, edukacją i zabawą.

Drugim projektem Valkea, który ma szansę na nagrodę główną, jest świąteczna akcja prosprzedażowa pt. „Gdzie są Elfy?”, nominowana w kategorii Footfall Activation. W ramach akcji zaangażowaliśmy klientów CH Atrium Promenada do wyjątkowej zabawy. Wystarczyło pomóc Świętemu Mikołajowi odnaleźć zaginione Elfy, ukryte w różnych miejscach centrum handlowego, aby otrzymać kupon na zakupy oraz atrakcyjne nagrody. Do poszukiwań służyła aplikacja VIUU, wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości.

Konkurs Solal Marketing Awards organizowany jest przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych ICSC. Ma on na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej efektywnych kampanii marketingowych realizowanych przez centra handlowe w Europie i Afryce Południowej. W tym roku konkurs zgromadził 216 zgłoszeń z 22 różnych krajów, które rywalizują w 8 kategoriach. Zwycięzców poznamy 27 września podczas Kongresu i Gali ICSC w Amsterdamie.

wróć