Klient : Domy Towarowe Wars Sawa Junior
Obszary : Social Media

WSJ – strategia komunikacji w SM

W sercu miasta, w centrum wydarzeń, gdzie tętni nowoczesne życie, podobnie jak w innych europejskich stolicach, Wars Sawa Junior inspirują i pobudzają tych, dla których moda jest esencją osobistej ekspresji. Naszym celem było sprawić, by odbiorcy i odwiedzający to miejsce myśleli o marce jako źródle inspiracji, które jest ekscytującym elementem miejskiego, warszawskiego stylu życia.

Facebook

Obsługiwany przez nas profil Wars Sawa Junior na Facebooku to miejsce skierowane do ludzi, którzy chcą podążać za nowinkami modowymi oraz za tym, co dzieje się obecnie w Warszawie.

Social Media WSJ

Jesteśmy na bieżąco z trendami. Piszemy o tym, czym żyje miasto, o kulinarnej mapie Śródmieścia, architekturze, a także o street art, aktualnościach oraz o tym, co w trawie piszczy w kulturze.

Strona www

Strona ma charakter magazynu kulturalno-lifestylowego. Za pomocą lookbooków, praktycznych porad i przeglądów najmodniejszych trendów komunikujemy nowości ze świata mody, designu lub urody.
Informujemy o wydarzeniach, które dzieją się w mieście, np. o wakacyjnej akcji w Pasażu Wiecha – Kultura w Samym Centrum, która – oparta na charakterystycznej grafice autorstwa Andrzeja Wieteszki – zdecydowanie wyróżnia się na stronie. Siedem weekendów (Architektura, Kreatywność, Moda, Dizajn, Film, Teatr, Sztuka) zostało przedstawionych w postaci obszernych fotorelacji, harmonogramu wydarzeń oraz artykułów o wybranych wydarzeniach.

Przegląd Warszawski

Instagram i „Przegląd Warszawski”

W ramach naszych działań na Instagramie prowadzimy konkurs, w trakcie którego prezentujemy najlepsze stylówki mieszkańców stolicy. W Pasażu Wiecha fotografujemy najlepiej ubranych warszawiaków i nagradzamy ich stylizacje kartami podarunkowymi.

WSJ Instagram

Sukcesy

108% wzrostu średniej liczby interakcji i 430% wzrostu zasięgu posta to efekty przejęcia przez nas działań social mediowych dla Domów Towarowych Wars Sawa Junior.