Klient : Plac Unii
Obszary : Social Media

Unikalny Plac Unii

Naszym celem było opracowanie koncepcji komunikacji centrum handlowego Plac Unii City Shopping , która w oparciu o nową linię kreatywną stworzy jego unikalny wizerunek w social mediach.

Plac Unii to miejsce niepowtarzalne, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Nieszablonowy punkt spotkań, zakupów, spędzania czasu w gronie znajomych. Tak też prowadzimy jego narrację w social mediach, używając językowego kodu do ogólnej komunikacji, aby wydobywać z jego oferty rzeczy unikalne, ciekawe i inspirujące. Dlatego bawimy się słowem, szukamy nowych znaczeń, czasem wręcz przewrotnych do opisywania oferty centrum. Od strony graficznej postawiliśmy na minimalizm i skupienie wokół szczegółu, konkretnego produktu, przez co wizualnie wyróżniamy Plac Unii na tle konkurencji.

Plac Unii City Shopping

Nie zapominamy również o historycznym położeniu Placu Unii w miejscu dawnego Supersamu, w jednym z najważniejszych punktów na mapie stolicy. Pokazujemy miejsca znane i ważne, zdradzamy ciekawe historie, przypominając w ten sposób wydarzenia z minionych lat i prowadząc jednocześnie dialog z odbiorcami, dla których Plac Unii Lubelskiej jest miejscem szczególnym.

Plac Unii Facebook

Nasza komunikacja obejmuje dwa kanały: Facebook i Instagram. Wpisuje się ona w spójną narrację graficzną i językową, dla której wyróżnikiem jest zwracająca uwagę odbiorcy sfera ilustracyjna oraz ciekawe wykorzystanie gry słownej. Oprócz tego podkreślamy mocne wsparcie organizowanych w centrum wydarzeń kulturalnych, prowadząc aktywne działania promocyjne w Internecie.