Klient : Skanska Residential Development
Obszary : Social Media

Social media Skanska

Skanska Residential Development Poland, deweloper realizujący na polskim rynku wysokiej jakości projekty mieszkaniowe, zlecił nam kompleksowe prowadzenie swoich mediów społecznościowych. Przygotowywane przez nas treści na Facebooka zostały podzielone na stałe cykle tematyczne dotyczące prowadzonych przez firmę inwestycji, wdrażanych rozwiązań proekologicznych czy zasad zrównoważonego rozwoju, ale także wielu zagadnień o charakterze lifestyle’owym, jak trendy wnętrzarskie oraz inspiracje DIY.
Skanska Facebook
W celu uatrakcyjnienia i uspójnienia komunikacji zaprojektowaliśmy nową identyfikację wizualną postów. Każdemu z zaproponowanych tematycznych działów przypisaliśmy inny kod kolorystyczny zgodny z brandbookiem Skanska.
Skanska :Linkedin
W prowadzonej przez nas komunikacji Skanska na Linkedin na bieżąco prezentujemy najważniejsze wydarzenia z życia firmy, w tym informacje o nowych przedsięwzięciach, otrzymanych nagrodach, a także aktualnych ofertach pracy. W ramach naszej współpracy ze Skanska jesteśmy także odpowiedzialni za prowadzenie kampanii leadowych poszczególnych inwestycji klienta.