Klient : Czytam Wszędzie
Obszary : Social Media

Od sześciu lat Czytamy Wszędzie

Razem z naszym klientem od sześciu lat zrzeszamy wszystkich, którzy kochają czytać książki, polecamy, recenzujemy i dostarczamy „około książkowej” rozrywki.

Do naszych działań należy kompleksowa obsługa profili Czytam Wszędzie na Facebooku i Instagramie oraz strony internetowej czytamwszedzie.pl, a także kampania reklamowa prowadzona w sieci Google oraz na Facebooku.

Czytam Wszędzie Facebook

W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowe, udoskonalone rozwiązania, dostosowane do zapotrzebowania rynku i aktualnych trendów. Działania objęły zarówno modernizację stylu komunikacji na Facebooku i Instagramie, jak i na blogu oraz odświeżenie sfery wizualnej.

Czytam Wszędzie Instagram

Dzięki wprowadzeniu nowych, stałych cyklów komunikacyjnych i odświeżeniu strony wizualnej stworzyliśmy spójny i estetyczny profil na Instagramie. Wyróżniają go robione przez nas autorskie zdjęcia. Opublikowaliśmy już ponad 300 zdjęć na Instagramie wykonanych przez nas w studio, w plenerze i w punktach sprzedaży.

Czytam Wszędzie Content

Na blogu stworzyliśmy już ponad 750 artykułów. Stałe grono czytelników ciągle się powiększa. Współpraca z blogerami z branży czytelniczej, takimi jak Marcin Wilk, Rafał Hetman, Natalia Golis czy Pamela Olejniczak, którzy tworzą oryginalne artykuły na bloga, zaowocowały ponad 1,3 mln jego odsłon i liczbą 562 tys. unikatowych użytkowników.