Klient : Mary Kay
Obszary : Social Media

Mary Kay Kobiety Mogą Wszystko

Mary Kay to lider sprzedaży bezpośredniej w branży kosmetycznej. Po rocznej przerwie, marka zwróciła się do nas z prośbą o ponowne przygotowanie strategii komunikacji w kanałach Social Media. Naszym zadaniem miało być budowanie wizerunku Mary Kay jako marki eksperckiej, lifestylowej i pozytywnej oraz wzrost zaangażowania i liczby obserwujących.

Jak to zrobiliśmy? „Kobiety mogą wszystko”, to leitmotiv naszych działań. Hasło traktujemy jako punkt wyjścia do dialogu z grupą docelową, prezentację oferty i marki jako takiej. Niezależnie od charakteru komunikacji, kobieta znajduje się w jej centrum.

[fvplayer id="12"]

Docieramy zarówno do konsultantek, jak i do klientek. Pokazujemy produkty w angażującej formie, stawiamy na kobiecą lekkość przekazu. Nie zapominamy także o inspiracji, jaką była Mary Kay Ash – założycielka firmy. A wszystko w spójnym i przykuwającym uwagę layoucie graficznym.

Prowadzimy działania na Facebooku i Instagramie. Co ważne, na Instagramie wyróżnia nas to, że prezentujemy nasze autorskie zdjęcia. Szukamy również atrakcyjnych wiadomości ze świata i wdrażamy RTM spójny z ideą komunikacji.

Mary Kay Instagram

Wykorzystujemy potencjał Facebook Store – przygotowujemy specjalne cykle postów, np. animacje wiedzowo-lifestylowe, a także typowo produktowe, prezentujące ofertę marki.