Klient : Centrum Janki
Obszary : Projekty 360°

Okazje w Jankach

Na zlecenie Centrum Janki przygotowaliśmy 3-miesięczną kampanię, która miała na celu zaprezentowanie różnorodności oferty centrum. Kampania została podzielona na 4 segmenty zatytułowane prostymi hasłami: modowo, domowo, sportowo, smakowo. Głównym przekazem miały być zniżki od najemców do -50%, które udało się wynegocjować z poszczególnymi markami.

Na potrzeby kampanii stworzyliśmy dedykowany landing page na stronie www.okazjewjankach.pl oraz 4 sesje zdjęciowe. Przygotowane zdjęcia były bazą do kampanii wizerunkowej i zostały umieszczone na nośnikach OOH, na terenie Centrum, a także w szerokim zakresie w materiałach online.

kampania wizerunkowa Centrum Janki

 

Zależało nam, aby zaprezentować Centrum Janki jako miejsce oferujące konsumentom szerokie spektrum produktów - bardzo duży wybór marek modowych i sportowych - zarówno marki premium jak również te dostępne na „każdą kieszeń”, oferta wnętrzarska - pozwalająca zbudować wnętrze i je modnie urządzić, a także punkty rozrywkowe i gastronomiczne.

Okazje w Jankach

Oprócz kampanii typowo wizerunkowej zadbaliśmy również o przygotowanie contentu skupiającego uwagę na ofercie produktowej. W czasie naszej sesji powstały filmy reklamowe, zdjęcia kompozycyjne i specjalnie wyselekcjonowane zdjęcia produktowe.

folder ze zniżkami Janki

Narzędziem które skutecznie pokazało ofertę najemców były dwa foldery wizerunkowe z kuponami rabatowymi dostarczone w systemie D2D. Szczególnie zależało nam, by przewidziane rabaty były dedykowane tylko sklepom dostępnym w Centrum Janki.

sesja zdjęciowa Janki

Wszystkie przygotowane materiały znalazły się na przygotowanym landing page’u – filmy, zdjęcia stworzone w trakcie sesji, kompozycje produktowe, a także dostępny do pobrania folder ze zniżkami. Do strony prowadziły także wszystkie kampanie online i na nim opierała się cała komunikacja marketingowa.

Po module Moda-Sport przygotowaliśmy 2-dniowy event. Za pomocą specjalnie stworzonej scenografii oraz warsztatów przyciągaliśmy uwagę klientów i zachęcaliśmy do zakupów. Akcji towarzyszyły również konkursy organizowane na prowadzonych przez nas profilach na Facebooku i Instagramie Centrum Janki.

Valkea zadbała również o spójność komunikacji, by całość oferty ułożyła się w atrakcyjną ofertę najemców. Byliśmy jako zespół również odpowiedzialni za kontakt z najemcami oraz przygotowanie wszystkich formatów kreacji wizerunkowych.