Klient : Faktoria Win
Obszary : Projekty 360°

Obsługa kreatywno-marketingowa Faktorii Win

Nasza agencja odpowiada za obsługę kreatywną i marketingową Faktorii Win – marki należącej do grupy Eurocash. Faktoria Win to unikatowy projekt który zrewolucjonizował formę zakupu tego szlachetnego trunku i w znaczący sposób przyczynił się do wzrostu jego sprzedaży.

social media Faktoria Win

Jesteśmy odpowiedzialni za przygotowywanie koncepcji działań kreatywnych oraz projektów materiałów graficznych i wizualnych Faktorii Win. Regularnie realizujemy sesje zdjęciowe prezentujące produkty.

Faktoria Win obsługa marketingowa

Prowadzimy także profile marki w mediach społecznościowych – Facebooka oraz Instagrama, na których realizujemy szereg konkursów dla klientów.

Koncert online Mery Spolsky

W ramach promocji jednej z linii win zorganizowaliśmy także koncert online Mery Spolsky, który miał ponad 54 tysiące wyświetleń, 2600 komentarzy i 3500 reakcji. Opracowaliśmy także koncepcję i zrealizowaliśmy dla Faktorii Win produktową sesję zdjęciową.

Współpraca z influencerami dla Faktorii Win

W ramach kampanii promującej nową linię win nawiązaliśmy współpracę z rozpoznawalnymi influencerami, którzy na swoich profilach opublikowali posty i relacje promujące ich poszczególne gatunki.

Influencer marketing Faktoria Win