Klient : Domy Towarowe Wars Sawa Junior
Obszary : Projekty 360°

Obsługa 360 Wars Sawa Junior

W sercu miasta, w centrum wydarzeń, gdzie tętni nowoczesne miejskie życie, jak w innych europejskich stolicach, Wars Sawa Junior inspirują i pobudzają tych, dla których moda jest esencją osobistej ekspresji. Naszym celem było sprawić, by odbiorcy i odwiedzający myśleli o marce jako źródle inspiracji, które jest ekscytującym elementem miejskiego, warszawskiego stylu życia.

Mamy możliwość prowadzić działania marki w social media oraz na stronie www. Natomiast przez wakacje tworzyliśmy wakacyjną strefę działań w Pasażu Wiecha – Kultura w Samym Centrum i odpowiadaliśmy za PR w ramach akcji.

Wakacyjna strefa działań

Razem z redakcją naszego magazynu Aktivist oraz Domami Towarowymi Wars Sawa Junior, zamieniliśmy Pasaż Wiecha na miejsce integracji, doskonałej rozrywki, twórczych dyskusji i relaksującego odpoczynku. Stworzyliśmy wakacyjną strefę działań pod nazwa „Kultura w samym centrum”. Historyczny deptak wypełnił się muzyką, gwarem rozmów i wspólną twórczą pracą. Atrakcje podzieliliśmy na bloki tematyczne i organizowaliśmy cyklicznie w każdy weekend przez trzy miesiące.

warsztaty w Pasażu Wiecha

Przestrzeń w Pasażu Wiecha wypełniła zaprojektowana przez nas modułowa strefa, pozwalająca na czasowe zmiany aranżacji. Składała się z ruchomych, drewnianych pawilonów, sceny i strefy wypoczynkowej z hamakami, leżakami i zielenią. W strefie znalazł się także Pawilon do Wynajęcia, który przez czas trwania eventu był aranżowany i wynajmowany m. in. przez Yope, Radio Kampus czy Legię.

weekend architektury Pasaż Wiecha

W pasażu można było posłuchać koncertów młodych zespołów, zobaczyć przedstawienia teatralne, wystawy grafiki, malarstwa i fotografii, a także przede wszystkim odpocząć w specjalnej strefie chilloutu i spędzić czas w miłym towarzystwie. W ramach działań PR udało nam się zaprosić do współpracy m. in. Centrum Sztuki Współczesnej, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Muzeum Powstania Warszawskiego, Akademię Sztuk Pięknych oraz Zodiak Warszawski Pawilon Architektury. Partnerami akcji było studenckie Radio Kampus i wytwórnia muzyczna Kayax.

Social Media

Obsługiwany przez nas profil WARS SAWA JUNIOR na Facebooku, to miejsce skierowane do ludzi, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami modowymi oraz z tym, co dzieje się obecnie w Warszawie.

Wars Sawa Junior Facebook

 

Jesteśmy na bieżąco z trendami. Piszemy o tym co dzieje się w mieście, o kulinarnej mapie Śródmieścia, architekturze, jest również street art oraz aktualności co w trawie piszczy w kulturze.

Kreacja

Aranżując wakacyjną strefę działań w Pasażu Wiecha, postanowiliśmy stworzyć oryginalne, spójne z ideą wydarzenia grafiki. Naszą inspiracją był wielkomiejski ruch, dynamiczne sylwetki, detale architektoniczne i charakterystyczne warszawskie miejsca.

Pasaż Wiecha Kultura w samym Centrum

Na podstawie ilustracji stworzonej przez Andrzeja Wieteszkę, ilustratora i grafika związanego z Warszawą, powstał key visual naszych atrakcji na Pasażu Wiecha, plakaty informujące o akcji, grafiki na stronę www, do strefy w Pasażu Wiecha, oraz do wyjątkowego wydania magazynu Aktivist.