Klient : Polpharma
Obszary : Projekty 360°

Farmacja Praktyczna

Naszym celem było zbudowanie świata treści dla farmaceutów – największej w Polsce platformy komunikacji z branżą farmaceutyczną. Stworzyliśmy komunikację dopasowaną do języka właścicieli, kierowników i personelu 13 tys. polskich aptek, wykorzystując różne kanały dotarcia, które się uzupełniają.

praktyczny magazyn dla farmaceutów

Magazyn drukowany „Farmacja Praktyczna”, opracowany na podstawie badań focusowych z farmaceutami, zawiera najcenniejsze informacje dotyczące codziennej praktyki farmaceutycznej, prawa, finansów i przede wszystkim leków. Zapewnia też sporą dawkę tekstów lifestylowych. Łącznie opublikowaliśmy już ponad 100 magazynów, które zostały dostarczone bezpośrednio do aptek.

Portal www.farmacjapraktyczna.pl – stworzony we współpracy z lekarzami, farmaceutami i dziennikarzami, pisany wysoko specjalistycznym językiem oraz codziennie aktualizowany – jest źródłem wiedzy na tematy branżowe dla większości polskich farmaceutów.

portal dla farmaceutów

Profil na Facebooku – jego zawartość nawiązuje do treści publikowanych w magazynie i na portalu. Zawiera pomysły na aktywne spędzanie czasu oraz porady zawodowe. Jego zadaniem jest kierowanie ruchu na stronę www oraz kontakt z użytkownikami. Farmaceuci wchodzą w interakcję z marką i na bieżąco komentują publikowane treści online. Profil na Facebooku ma ponad 45 tys. fanów.

Newsletter adresowany jest do prenumeratorów magazynu. Pełni funkcje informacyjne i promocyjne całej platformy komunikacji Farmacji Praktycznej.

content magazynu

Efekty

Farmacja Praktyczna” to od sześciu lat lider na rynku czasopism adresowanych do farmaceutów i równocześnie najbardziej rozpoznawalny periodyk branżowy.