Klient : Centrum Janki
Obszary : PR

Centrum Janki

Centrum Janki to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej z ofertą 170 sklepów wielu znanych i lubianych przez klientów marek. Na terenie obiektu działa także kino Cinema City oraz 20 lokali gastronomicznych. Dzięki kolejnym inwestycjom, Janki stają się również jednym z największych ośrodków rodzinnej rozrywki dla mieszkańców podwarszawskich gmin oraz samych warszawiaków.

Jesteśmy odpowiedzialni za realizację wszystkich działań z zakresu PR Centrum Janki – począwszy od przygotowania rocznej strategii komunikacji, aż po bieżącą obsługę. Prowadzimy codzienny monitoring i raportujemy klientowi zakres tematyczny publikacji, które na temat centrum ukazują się w prasie oraz Internecie. Utrzymujemy stały kontakt z redakcjami lokalnymi oraz branżowymi i odpowiadamy na zapytania ze strony dziennikarzy.

Public Relations Centrum Janki

Systematycznie rozszerzamy oraz uaktualniamy bazę mediów, do których wysyłamy sporządzone informacje, komunikaty, oświadczenia oraz wywiady prasowe. Jesteśmy także odpowiedzialni za przygotowanie i egzekucję płatnych kampanii informacyjnych oraz promocyjnych. 

Redagujemy newsletter wewnętrzny skierowany do najemców Centrum Janki. Rekomendujemy też możliwe działania z zakresu CSR adresowane do lokalnej społeczności oraz inne przedsięwzięcia o szerszym zasięgu zwiększające atrakcyjność centrum i przyciągające do Janek kolejnych klientów.