Klient : Vitapil
Obszary : Kreacja

VITAPIL identyfikacja wizualna

Jak wynika z badań, których przeprowadzenie zleciliśmy agencji badawczej IQS, ponad połowa kobiet w Polsce deklaruje, że jest świadoma swoich atutów, ale co trzecia Polka nie potrafi przyjmować komplementów. Analiza ta stała się motorem napędowym całej naszej strategii komunikacji marki VITAPIL® – suplementu diety poprawiającego kondycję włosów, dla którego stworzyliśmy nową linię wizualną.

Przyjmij komplement Vitapil

Do naszych zadań należało przygotowanie strategii, linii kreatywnej oraz jej wdrożenie. W opracowanej kampanii pod hasłem „Suplement na komplement” przygotowaliśmy nową stronę przyjmijkomplement.pl oraz jej pełną oprawę graficzną. Podczas akcji teaserowej na stronie można było wysyłać kobietom zaprojektowane przez nas kartki z komplementami.

Vitapil Facebook

Przygotowując key visual akcji, wykorzystaliśmy brand story oparte na autentycznych historiach trzech kobiet, które wzięły udział w sondażu ulicznym. To właśnie one stały się twarzami oprawy graficznej projektu.

Portal zawiera także graficzną prezentację wyników zleconych badań – raport i infografiki.

Czy Polki potrafią przyjmować komplementy?

W ramach projektu opracowaliśmy grafiki, których używaliśmy w komunikacji marki w social mediach, oraz reklamy outdoorowe.