Klient : Manufaktura
Obszary : Kreacja

Linia kreatywna łódzkiej Manufaktury

Stworzyliśmy nową identyfikację wizualną łódzkiej Manufaktury, która została zaprezentowana na wszystkich nośnikach informacyjno-reklamowych. Odpowiadamy również za copy wszystkich komunikatów.
Manufaktura kreacja
Inspiracją do stworzenia nowej kreacji był przede wszystkim street art – mocno zakorzeniony w popkulturze Łodzi, ale także idealnie oddający charakter łódzkiej Manufaktury – obiektu multifunkcjonalnego, centrum codziennego życia łodzian, miejsca, w którym przeszłość łączy się z nową energią. Obecne na grafikach elementy betonowej faktury, rysunki zrobione sprayem, pomalowane farbą szablony nawiązujące do prac wykonanych na murach czy chodnikach jednoznacznie podkreślają przynależność Manufaktury do miejskiej tkanki i jej rolę w budowaniu lokalnej tożsamości.
Manufaktura
Przygotowane przez nas copy towarzyszące oprawie graficznej przełamuje dotychczasowe schematy komunikacji centrum handlowego z klientem. Postawiliśmy na kreatywną grę słowną, zabawę znaczeniami i humor z przymrużeniem oka. Jesteśmy odpowiedzialni za przygotowywanie treści komunikatów oraz projektowanie w nowej linii kreatywnej wszystkich graficznych materiałów wykorzystywanych przez Manufakturę na nośnikach outdoorowych, w mediach prasowych i elektronicznych, a także we własnych kanałach komunikacji.
Manufaktura - urodziny - kreacja
Do nowej identyfikacji zostaną dostosowane także funkcjonujące już w centrum elementy brandingowe, jak Karta Podarunkowa czy Karta Łodzianina.
Manufakura identyfikacja wizualna