Klient : Atrium Reduta
Obszary : Kreacja

Kreatywne wysłony w centrum handlowym

Przestrzenie remontowe i nieużywane lokale są sporym wyzwaniem dla centrów handlowych. Naszą propozycją zagospodarowania takich miejsc są kreatywne wysłony, które łączą zakupy z zabawą i edukacją oraz pozwalają zmienić nieatrakcyjne przestrzenie w kolorowe i tętniące życiem.

Kreatywne wysłony

Dla Atrium Reduta zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy aranżacje witryn 10 lokali. Naszym założeniem było osiągnięcie efektu wow i zaciekawienie odbiorców poprzez ciekawe zaaranżowanie przestrzeni zamiast wyklejania lokali banerami.

Aranżacje witryn

Dostosowaliśmy charakter scenografii poprzez nawiązanie do sąsiadujących witryn najemców – poprzez kolorystykę lub oferowane przez najemcę produkty aby zachować spójny charakter aranżacji. Scenografie zostały dodatkowo doświetlone, aby skupić uwagę odbiorców.

Wysłony w centrum handlowym

Przygotowane aranżacje charakteryzuje także ich modułowość - możliwość wykorzystania części scenografii w innych lokalach w przyszłości.

Wysłony witryn

Jedna z witryn została zaaranżowana w ramach współpracy z lokalnymi artystkami – Patką Smirnow i Kariną Królak –tworzącymi autorski i pionierski projekt Re4rest. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na produkcję ogromnej ilości opakowań oraz idące za tym zanieczyszczenie miasta, kraju i całej Ziemi. W zwykłej butelce artystki dostrzegły niewiarygodny potencjał i zmieniły ten surowiec w obiekty o bardzo organicznych skojarzeniach - kwiaty, liście, trawy. Każda część wykonywana jest ręcznie. Duża część butelek zachowana jest w ich oryginalnych barwach, a inna barwiona ekologicznymi lakierami.