Klient : Manufaktura
Obszary : Kreacja

Kampania 3D dla Manufaktury

Naszym wyzwaniem było zakomunikowanie w ciekawy sposób modernizacji Manufaktury w Łodzi. Przygotowaliśmy kampanię pod tytułem „To przechodzi wszelkie przeobrażenie”.

Do naszych zadań należało opracowanie koncepcji projektu, przygotowanie strategii postów w mediach społecznościowych oraz zaprojektowanie layoutów reklamowych dedykowanych kampanii. Co ciekawe, billboardy i kartki pocztowe wykonaliśmy w technice podwójnej ekspozycji. Motywem przewodnim kampanii były postacie kobiety i mężczyzny w połączeniu z architekturą Manufaktury. Wszystko przygotowaliśmy tak, aby zaprojektowane grafiki dawały wrażenie 3D.

To przechodzi wszelkie przeobrażenie

Można je było zobaczyć na wielkoformatowych billboardach na terenie miasta oraz na Rynku Włókniarek Łódzkich na elewacji wejścia głównego do Manufaktury. Naprzeciwko wielkoformatowego wydruku stanęła również specjalna luneta umożliwiająca pełen odczyt obrazu. Na terenie Łodzi pojawiły się także specjalne okulary do oglądania przenikających się grafik oraz kartki pocztowe z motywem kobiety i mężczyzny, informujące o modernizacji.

kampania 3D dla Manufaktury

Zastosowanie w kampanii techniki podwójnej ekspozycji miało odzwierciedlić niepowtarzalny i różnorodny charakter, jakim od lat wyróżnia się łódzka Manufaktura.

Modernizacja Manufaktury to największa inwestycja w historii tego obiektu. Mimo że trwała 18 miesięcy, część handlowa funkcjonowała bez zakłóceń, dając tym samym możliwość śledzenia na bieżąco zachodzących w niej zmian.