Klient : Centrum Praskie Koneser
Obszary : Kreacja

Centrum Praskie Koneser linia kreatywna

Na podstawie analizy strategicznej przygotowanej razem z Klientem przygotowaliśmy nową linię kreatywną Centrum Praskiego Koneser. Umożliwia ona przedstawienie wszystkich funkcji Konesera – od ogółu do szczegółu. Pokazujemy połączenie między zabytkową architekturą (częścią przedwojennej Warszawy) i funkcjami Konesera (restauracje, zakupy, kultura).

Linia kreatywna Koneser

Eksponujemy bogactwo oferty, działania prosprzedażowe, użyteczność miejsca, niestandardowe rozwiązania. Linia kreatywna ukazuje pełną życia, wyraźnie nasyconą przestrzeń, wypełnioną wykreowanymi bohaterami, którzy „podróżują” poprzez jej poszczególne odsłony.

Grafikami opowiadamy możliwości i aktywności czekające na odwiedzających centrum, a także kolejne historie bohaterów. Są oni przedstawicielami poszczególnych grup docelowych odwiedzających Konesera, które określiliśmy w przygotowanej strategii – od millenialsów, pokolenia Z, poprzez rodziny z dziećmi, przyjaciółki spotykające się na kawie, eleganckich mężczyzn na spotkaniach biznesowych, aż do seniorów.

Lato Konesera

Pokazujemy też, że Plac Konesera to miejsce tętniące życiem, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Stworzona kampania wizerunkowa jest przekładana na kampanie taktyczne i towarzyszy wszystkim aktywnościom marketingowym prowadzonym przez Centrum Praskie Koneser.