Klient : Wroclavia
Obszary : Events

Wroclavia Sneaker Fest

Pierwsze w Polsce spotkanie fanów sneakersów w centrum handlowym za nami! Zorganizowaliśmy Sneaker Fest we Wroclavii, która na cały weekend stała się centrum sneakersowej kultury, sztuki i rozrywki.

Scena Sneaker Fest

Centrum wydarzeń stanowiła scena główna zaaranżowana na boisko do koszykówki. Jej najważniejszym punktem była specjalnie zaprojektowana ścianka z ręcznie namalowanym graffiti, które stanowiło tło do zdjęć i innych działań na scenie.

Wroclavia Sneaker Fes

Przed sceną ustawione zostały 3 strefy, w których odbywały się warsztaty i aktywności dla klientów. Na odwiedzających event czekały m.in. strefa customizacji butów, projektowanie koszulek i toreb, strefa beauty, sneakers service, stoiska z tatuażami i tworzeniem własnych pinów.

Strefy eventowe

Do odwiedzenia centrum Wroclavia podczas Sneaker Festu zaprosiliśmy znanych twórców internetowych, którzy w temacie butów mają wiele do powiedzenia.

Influencerzy na evencie

Na evencie można było spotkać się m.in. z Bagim, którego kolekcja sneakersów zdobiła Sneaker Gallery na scenie. W jednej ze stref na klientów czekał zaś CzugA, który customizował i zdobił sneakersy dla odwiedzających event.

Mural 3D

Jako teaser przed wydarzeniem przed wejściem do centrum stworzyliśmy mural 3D. W obiekcie powstała z kolei instalacja artystyczna, inspirowana sznurówkami sneakersów. Obydwa elementy stanowiły świetną scenografię do zdjęć, które mogły wziąć udział w konkursie organizowanym na Facebooku centrum.