Klient : Drogerie Natura
Obszary : Events

Roadshow Drogerii Natura

Jak uczcić urodziny klienta i zaprezentować jego produkty w ciekawy sposób? Można na przykład wynająć busa i wyruszyć w trasę!

wakacyjny roadshow Natura

Z okazji 20. urodzin naszego klienta – sieci Drogerii Naturaprzygotowaliśmy specjalny roadshow i wyruszyliśmy w trasę po nadbałtyckich kurortach. Podczas 20 dni specjalny Natura Beauty Bus odwiedził m.in. Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Międzyzdroje i Świnoujście. Na miejscu na wszystkich gości czekał szereg atrakcji, m.in. strefy makijażu i manicure, kosmetycznych konsultacji z ekspertami, chilloutu oraz animacji dla dzieci.
W specjalnie zaaranżowanym przez nas autobusie można było skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, studia makijażu, manicure’u czy badania włosa. Eksperci chętnie udzielali także porad dotyczących bezpiecznego opalania, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz przedstawiali korzyści wynikające ze stosowania kosmetyków naturalnych i pomagali w ich odpowiednim doborze.

urodziny Drogerii Natura

Na spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu czekała przestrzeń chilloutu z bezpłatnym Wi-Fi, a na dzieci – strefa zabawy. Przedstawiciele Drogerii Natura zapraszali wszystkich odwiedzających urodzinową strefę do udziału w licznych konkursach z nagrodami, a także testowania produktów partnerów akcji. Na miejscu prowadzona była również sprzedaż w minidrogerii pokładowej Beauty Busa.