Klient : CH Turawa Park
Obszary : Events

Rekordowy Rajd Charytatywny

Już dwukrotnie mieliśmy okazję zostać współorganizatorami wielkiego Charytatywnego Rajdu Rowerowego w Centrum Handlowym Turawa Park, podczas którego uczestnicy wspierają podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Naszym celem było spełnienie trzech marzeń dzieci z fundacji, zwiększenie liczby uczestników rajdu oraz Pikniku Rodzinnego w porównaniu do zeszłego roku i zaprezentowanie CH Turawa Park jako miejsca, w którym rodziny z dziećmi mogą w ciekawy i kreatywny sposób spędzić czas.

Turawa Park event charytatywny

Podczas VII Charytatywnego Rajdu Rowerowego CH Turawa Park rzuciła wyzwanie organizacjom i stowarzyszeniom z Opola i okolic. Chętni mieli zadeklarować swój udział i pojawić się w dniu eventu na linii startu, aby centrum mogło przekazać dodatkowe środki na podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo można było zakupić pamiątkową koszulkę, w zamian wrzucając drobny datek do puszek. Unikatowy nadruk na niej przygotowały Opolskie Dziouchy – projekt promujący artystów i twórców ludowych związanych z Opolem i Opolszczyzną.

W czasie imprezy pod CH Turawa Park zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. pokaz judo, nordic walking, maraton zumby (który trwał aż trzy godziny!), bicie rekordu zumby, malowanie wielkiego muralu, naukę udzielania pierwszej pomocy, strefy dotyczące żywienia i treningu oraz masażu, trampoliny dla dzieci, strefy pielęgnacji dla kobiet, gry podwórkowe dla dzieci, fotobudkę, konkursy na scenie i wiele innych.

atrakcje podczas rajdu

W ramach działań PR udało nam się pozyskać 10 patronów medialnych oraz 30 organizacji, które uczestniczyły w imprezie. O relację z rajdu zadbało Radio Opole, które pojawiło się na miejscu ze swoim studiem mobilnym i na żywo transmitowało wydarzenie. W rajdzie wzięło udział ponad 850 uczestników, a tuż po nim ukazało się 79 publikacji w lokalnych mediach opolskich i branżowych.

Nasze sukcesy w liczbach

  • 852 uczestników rajdu (czyli dwa razy więcej niż zakładano),
  • 15 000 zł przekazanych Fundacji Mam Marzenie,
  • 2 trasy rajdu – dla dorosłych i rodzin z dziećmi,
  • 1000 uczestników pikniku i rajdu.