Klient : CH Atrium Promenada
Obszary : Events

Piąty wymiar w Atrium Promenada

Na zlecenie naszego klienta – Atrium Promenada – przygotowaliśmy wyjątkową przestrzeń twórczą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający tę galerię mają możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz warsztatach artystycznych, co każdemu pozwala na poszerzanie swoich zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej.

Events Piąty Wymiar zajęcia

W harmonogramie znajdują się rozmaite zajęcia zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów, wśród których jest  m.in. nauka języków obcych, lekcje tańca, programowanie komputerowe, ćwiczenia judo czy akrobatyka. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych specjalistów reprezentujących lokalne firmy i instytucje mieszczące się w najbliższej okolicy Atrium Promenada.

Events twórcza przestrzeń Promenady

Oprócz regularnych zajęć w „Piątym Wymiarze” odbywają się również spotkania z gośćmi specjalnymi oraz warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych. Wyjątkowa strefa znajduje się na drugim piętrze w nowej części Atrium Promenada i jest bardzo chętnie odwiedzana przez klientów centrum. Pełen program zajęć i warsztatów eventu dostępny jest na stronie galerii.