Klient : M1
Obszary : Events

Mistrzostwo świata – rozrywka i sprzedaż

Dla M1 zorganizowaliśmy ogólnopolską akcję pro-sprzedażową, która odbyła się jednocześnie w dziewięciu centrach handlowych podczas mistrzostw świata w piłce nożnej.

Na potrzeby wydarzenia stworzyliśmy autorską aplikację z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy karty z piłkarzami, które stworzyły kolekcję, co spowodowało lojalizację klientów a zabawę połączyliśmy z elementem pro-sprzedażowym.

aplikacja wykorzystująca AR

Mechanika akcji była prosta, a równocześnie angażująca:

Zrób zakupy w M1 >> Odbierz magiczną kartę z piłkarzem i ściągnij bezpłatną aplikację, która przeniesie cię do świata, gdzie wymiar wirtualny przeplata się z rzeczywistym >> Wygrywaj nagrody!

Aktywacja w aplikacji polegała na odbijaniu nogą wirtualnej piłki. Mechanizm to wszystko zliczał i tworzył ranking najlepszych wyników. Codziennie za największą ilość punktów w danym mieście można było zgarnąć piłkę, a za najwyższy wynik w całej akcji – konsolę Xbox One.

M1 HoloStix

Realizując akcję, osiągnęliśmy nie tylko duży sukces logistyczny, koordynując wydarzenie równocześnie w dziewięciu centrach w całej Polsce, ale przede wszystkim – sukces sprzedażowy.

Łącznie zarejestrowano paragony na kwotę kilku milionów złotych i rozdano prawie 200 000 sztuk kart piłkarskich.

Jako agencja eventowa nawiązaliśmy również współpracę z youtuberem PNTCMZ Football, który zrealizował dla nas wideo promujące akcję na swoim kanale liczącym ponad 550 tys. subskrypcji.